bugün

güzellik önemli değildir gelip geçici bir durumdur. türk kızları güzel değildir, en önemlisi benim için tabiki; huylarıda güzel değildir.
bakın bu doğru bir önermedir. ingiltere'de yaşayan ve altı yılda iki üç kez istanbul'a gelen bir arkadaşım son uğradığında şoka uğradı.

"oğlum bunlara ne olmuş ya? ben geri dönmüyorum, burada biraz daha kalayım, acayip değişmişler" demiştir.

ben ise güzel olabilirler fakat o kadar da küstahlar dedim, burunları havada. koklatmıyorlar dedim. sen geri ingiliz kızlarına git dedim.

vallaha mı dedi.

dedim esahtan.
Belkide sırrı maybilline.
Çünkü genetik olarak iyileşme söz konusudur . Pek tabii bir olaydır . Aynı şey erkekler için de geçerlidir .
(bkz: makyaj malzemelerinin giderek kaliteleşmesi)
sokağa çıkıp baktığınızda aklınıza "acaba aynı türkiye' de mi yaşıyoruz" sorusunu getiren iddiadır.
gittikçe çirkefleşmeleri ile doğru orantılı olarak artmaktadır.
insan evrimi ile paraleldir.
boya badana sektörünün gittikçe iyiye gitmesi ile paraleldir.
vodka tüketiminin artmasıyla birlikte gerçekleşen durumdur.
Şahsen pala bıyık bırakmalarının yerine kirli sakal bıraksalar daha yakışıklı olurlar diye düşünüyorum. (bkz: bıyıklı kızlar)
erkeklerin gittikçe körleşmesi.
türk kızından "sana ne be salak" cevabı alacaktır bu diyalog.*
(bkz: ülkede votka içiminin yaygınlaşması)

şaka bir tarafa internetin yayılması sebebiyle modanın takip edilmesi belki sebepler arasında gösterilebilir. bazen çok abartılıp itici olunsa da bazı bazı takdir edilecek düzeydedir.
ve bir tavsiye bayan arkadaşlar lütfen mini giyip altına ugg giymeyin.
erkeklerin gözlerini tedavi etmesiyle orantılıdır. gözündeki perde kalkınca güzelliği fark etmiştir.*
(bkz: net ne krasivaya jenshina tolka mala vodka)
öyle bir şey yoktur, güzel kızlar ölmeye başlamıştır.
(bkz: yok öyle bir dünya)
türk kızları her zaman güzeldi ki zaten * neyin peşindesiniz.
çok votka içtiğimizi gösterir. türk kızları güzeldir. candır. evet çok içiyorum.
Gittikçe güzelleşmelerinden öte gittikçe daha bir bakımlı hale gelmeleri. Kapitalizmin bedenlerimize iyice işlemesinden ötürü yeni makyaj malzemeleri, televizyonda izlenilen ünlüler, yarışmalar, bir çok ögeyi bünyeye aldıktan sonra kadınlar kendilerine daha bir özen gösterme isteği, ihtiyacı içerisine girmişlerdir. Bu sebepten ötürüdür ki; Türk kadınlar artık daha güzeldir.(anlatım kötü ama anladınız siz beni)
komşunun tavuğunun, komşuya kaz görünmesi durumudur. giden kadın elbette kendine daha çok bakacak. güzelleşecektir. yeni insanlarla tanışacak, yeni ilişkileri olacak. hayat böyle ne yazıkki.
evet, sizden uzaklaşıp gittikçe daha güzel görünürler.
türk kızları güzelleşmedi türk erkekleri kör oldu.
yaşı 30 u görmüş her türk erkeğin kullandığı fakat o birlikte banyo fantazisinden sonra sözünü geri aldıkları cümledir. türk kızları güzelleşmedi a dostlar, sadece makyaj yapıp giyinmeyi birazcık öğrendiler. hepsi bu.