bugün

bahse konu olan hadise şu şekilde gerçekleşmektedir:

+Sen gittikçe güzelleşiyorsun hee..
-Ayy teşekkür ederim gerçekten mii?
+Az daha git.
-Anlamadım?
+Git git biraz daha git..
-...
*
seni salak diyip çantayı kafaya indirilesi olaydır.
(bkz: #14021115)*
izmir' e yeni yerleşmiş birinin edinebileceği fikir.

(bkz: veni vidi vici)
bazı hallerde hipermetrop belirtisidir.
ekonomik düzeyin artması ile doğru orantılıdır.

zira bağcılar kızı ile etiler kızı bir olmaz değilmi.
turk erkeklerinin surekli cirkinlesmesiyle ters orantilidir.
türk kızlarının tek problemleridir. geldikçe kendilerini salıyorlar, gittikçe güzelleşiyorlar. çok ayıp ediyorlar.
adobe photoshopun yeni sürüm çıkarmasıyla doğru orantılıdır.
türk dizilerinin payı büyüktür efenim. Nasıl bir zamanlar biz erkeklerde kurtlar vadisi hastalığı vardı (dizideki gibi giyinmeyi marifet sanan cahil insan formları) bayanlarımızda da bu hastalığın bir başka versiyonu oluştu maalesef. Yok efendim hürrem kokusu, yok efenim prenses dudağı, yok kanuni şeysi falan. Aslında tüm neden diğerlerinden daha güzel olma, daha çok dikkat çekme isteğidir. Sonuç olarak nedeni bana göre saçmada olsa gözle görülen büyük bir gelişme var. Teşekkürler Türkiye..
sözlüklerde türk kızı başlığına girilen entrylerden ileri gelir.
(bkz: photoshop)
güzelleşmeden kasıt makyaj saç ve kıyafetse doğrudur. ama anlamlı bakışlar zarif hareketler alımlı yürüyüşler can alıcı sözler gibi konularda gerileme mevcut. kanımca.
son günlerde benimde onayladığım tespittir. tokat'ın kızları bu ara kendine bakar oldu, bi güzelleşti falan yerim sizi ben.. *
http://s1.directupload.ne...mages/110925/jtm7s8jd.swf
nedense fakülte okuyanlar kış gelince çirkinleşmeye başlıyor.
sıfır sorun politikasından dolayı tüm dünya ülkeleriyle kavgalı hale gelen türkiye'nin delikanlı nüfusunun artık türk kızlarına mecbur oluşundan dolayı oluşan hayali durumdur. aslında koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denme meselesidir. bundan sonra türk kızları çok daha güzel görünecektir. sıfır sorun, güzel türk kızları politikası ilerleyecektir çünkü.
türk erkeklerin votkaya bağımlı olmasıyla doğru orantılıdır.
beraberinde karaciğer yetmezliğini ve sirozu getirmesi muhtemel durumdur.
(bkz: çirkin kadın yoktur az vodka vardır)
yadsınamaz gerçektir.
doğal seleksiyon başladı. erkekler güzel kızlarla evleniyor. o kızlar güzel çocuklar doğuruyor. o çocuklarında güzel çocukları oluyor.
sosyologların tayt ve çizme etkisi olarak adlandırdıkları durum sonucu oluşan olaydır.
hepsi süperdir, überdir, çok güzellerdir.
görsel
(bkz: evrim teorisi)
yeni neslin mamalar ve muzlarla büyümesinin sonucudur.