bugün

mına koyiim, gören de türk erkeklerinin sürekli sahip oldukları envai çeşit röpteşambırlarla arz-ı endam ettiğini falan sanacak.
avrupalı ya da amerikalı kızlar gibi kendi evinde rahat rahat yaşamadığından olsa gerek. onların adetleri farklı bizimki farklı. aile yapılarımız farklı bir kere. bunlar jeremy ile bir hafta sonu tatile de gidebiliyorlar. biz ne yapıyoruz anamız ve babamızla ya da eşimizle oturup tv karşısında çekirdek çitliyoruz haftasonları. bu esnada gecelik giysen herhangi bir sinerji yaratır mı? düşün bir.
bir de malum istanbul deprem bölgesi, şimdi giydin geceliği yattın diyelim hoop küçük bir deprem... can havliyle kendini dışarı attığında seni gören aysel teyze fatma teyzeye ''felancanın kızını gördün mü kısacık etekle çıkmış sokağa. onu da giymeyeydi bari'' demez mi? biliyorum çünkü bizim mahallede aylarca sütyenle dışarı koşan ismi lazım değil abla konuşulmuştu. yaşadığı memleketin gerçeğini bilen kızdır kendisi, kutluyoruz. geceliği de bırakalım hakkını verip sere serpe yatacak kız giysin...
dogrudur... dosdogrudur... ustelik ayicikli ya da kedicikli oluyor lan bu pijamalar hep.. hayir ben pijama giyme saatinde hic bir hatunla basbasa kalamiyorum ama yani evimizin karsisinda kiz yurdu var yani bir seyler biliyoruz biz de... arada rastlasiyoruz.. ben yildizlari izlemek icin cama yapismis oluyorum.. onlar da tam yatmaya hazirlaniyorlar falan.. saydim, gorus alanima son 1 yilda girmis 112 farkli kizin 47'sinin pijamasi ayicikli.. 43'unun pijamasi kedicikli.. 11'inin pijamasi kalpcikli, 10'nun pijamasi da maymuncukluydu.. sadece 1 tanesi ciplak yatiyordu onunda topsakali ve gobeginde killari vardi.

kinadim hepsini.
türk erkekleri röpteşambırla mı yatıp kalkıyor diye düşündürür hep.
abazan türk gençliğinin hayellerini yıkan durumdur.
gayet doğru harekettir. sexi olcam diye rahatlıınhdanmı vazgeçecek kız? tabiki hayır. ayrıca niye herşey sex çerçevesinde düşünülsünki? ayıcıklı pijama giyen bi kızdan daha tatlı bişey olabilirmi yaa?
erkekler gibi çubuklu pijama üstüne beyaz atlet giyip bu da yetmezmiş gibi atleti de pijamanın içine sokup, hadi bu da yetmezmiş gibi tv karşısına geçip göbek deliğinden pamuk çıkaran adamlara karşılık çuval giyse bile yakışacak kızdır.
arap erkeklerin pijama yerine gecelik giymesi
hergün gecelikli kızlarla takılan abazan türk gençliğinin hayallerini yıkan durumdur. *
avrupa'da belli bir yastan sonra hala pijama giyen kizlara gulerler. pijama aski öldurur onlara gore. allahtan turkiye'de o kadar igrenilmiyor pijamadan. zaten turk erkekleri abazan oldugu icin pijamali pijamasiz farketmez. neyse.
geceliğin pijama kadar seksi olmadığını düşünen, hemfikir olduğum kız tipidir.
pijamanın geceliğe oranla daha rahat olması.
sadece türk kızlarının değil diğer dünya ülkelerinin kızlarının da yapmakta olduğu hadisedir. dizilerde filmlerde gördüğünüz tipler setten çıkıp evlerine gidince giyiyor pamuklu t-shirtünü, altına da pijamasını öyle uyuyor. yanlız uyurken önemli olan sexylik değil rahatlıktır efenim. türk kızlarının da büyük oranı yanlız uyuduğu için bu genelleme kaçınılmazdı tabi.*
eğer yatağında*, onun yatağında ya da yatağınızda saten nevresim takımı varsa pijama yerine de gecelik olacaktır. hani bu pijama, gecelik tercihi yatılan yatağa göre değişir.
pijamalıyken daha seksi olduklarını düşündüğüm an. *