bugün

entry'ler (74)

en güzel kız isimleri

kızın kim olduğuna göre değişir. (bkz: melis) (bkz: günsu) (bkz: hazal) (bkz: lamia) (bkz: alev) (bkz: nisan) (bkz: yağmur)

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

uludaa naratta narataaa.. uludağ mandalina mandalinataa..
senin gibi reklamcının amk.oyatta derler adama.

kavak yelleri izleyen türk gencine öğütler

(bkz: siktirgit bi çay koy)

hastası olunan sözler

benim bokum bana herkesin bokundan daha güzel leş kokar.
charles bukowski

en uzun ve saçma cümleyi kurabilmek

küçük iskender isimli şair ve yazarın en iyi yaptığı şey.

herkes sevdiği halde sevilmeyen şeyler

dizi izlemek, ve sulugöz adlı sakız.

türk kızlarının gecelik yerine pijama giymesi

gayet doğru harekettir. sexi olcam diye rahatlıınhdanmı vazgeçecek kız? tabiki hayır. ayrıca niye herşey sex çerçevesinde düşünülsünki? ayıcıklı pijama giyen bi kızdan daha tatlı bişey olabilirmi yaa?

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

osmanlı devletinin üretim sistemi çok iyi işlediği için, sanayi devriminden sonra eski sistemi bırakmaya kıyamadı, böylece sanayi devrimine adapte olamamış olduk. 1. dünya savaşından sonra, yani avrupadan 50 yıl sonra, sanayi devrimi buradada başladı ve geç kaldığımız için geri görünüyoruz. tabi ilerlemek için gerekli ve önemli insanları piyasadan kaldıran aptalları saymazsak (bkz: #6296405(10 entry)).

erkeğin erkeğe güvenme diye öğüt vermesi

saçma öğüttür. doğrusu "her erkeğe güvenme" olmalıdır. doğruluğu tartışılır.

sözde yahudi soykırımı

soykırım yapmak için illede o soyun mensuplarını öldürmek gerekmez, esir kamplarında aç bırakıp ruh hastası ss subaylarının eline teslim etsen, her gün dayak atsan, evini, fabrikasını, dükkanını, eşyalarını, tüm servetini elinden alsan, ailesini fırınlarda yaksan, hepinizi geberteceğiz diyip korkudan altına sıçırtıp sadece* 1200 tanesini öldürsen, psikolojisini onarılmayacak şekilde bozsanda yeter.

yaşasaydı bir bok olamayacaktı öldü kahraman oldu

öyle bir başlık açmak, öyle entryler girmek ki, sayfaya giren yazarın oylama yaparkenki 10 saniye kuralı yüzünden bir sayfada on dakika takılı kalması.

erkekleri aşık etmek için gerekenler

samimi davranmak, gülümsemek**, kendin olmak*, gözlerinin içine bakmak. diksiyona falan gerek yok, bu kadarı yeter, başka hiçbirşeye gerek yok.

sevistikten sonra dusa giren erkek

(bkz: seviştikten sonra şarap içip omlet yiyen çift)

bütün uludağ sözlük yazarlarının aynı kişi olması

bütün uludağsözlük yazarlarının şizofren ve çift kişişlikli bir ruh hastası olmasıdır.**

wc kilitliyken kimse var mı diye kapıya vuran tip

kapının kilitli olduğunu bilmediği için kapıya vuran tiptir.

kuran okumayıp çok kitap okumakla övünmek

çok kitap okumasıyla övünüyosa kişi zaten maldır.*

insanın canını en çok yakan şey

aşık olunan kızla yakın arkadaş olmak, ama sonradan sizi takmaması.. mal muamelesi yapması..

misafir çocuğun bilgisayarın ayarlarıyla oynaması

-5 yaşındaki çocuk
+pc sahibi

-aa muyat abi seninki ef klavye dur şunu q yapiyim ezberimde benim.
+...
-e viyüs pyogyamın yok senin? indiysene bi tane. bende var crack dosyalayı mek efinin eve gidince atiyim sana.
+...
-muyat abii..
+...
-muyat abi?
+...
-anne baba yengeee!! koşun yetişin muyat abim fenalaştı!..

misafir çocuğun bilgisayarın ayarlarıyla oynaması

-5 yaşındaki çocuk
+pc sahibi

-aa muyat abi seninki ef klavye dur şunu q yapiyim ezberimde benim.
+...
-e viyüs pyogyamın yok senin? indiysene bi tane. bende var crack dosyalayı mek efinin eve gidince atiyim sana.
+...
-muyat abii..
+...
-muyat abi?
+...
-anne baba yengeee!! koşun yetişin muyat abim fenalaştı..

biranın yanında iyi gidenler

doritos*, badem, müzik muhabbeti, film muhabbeti, kız muhabbeti, ve tabiki biraz daha bira.