bugün

asaletiyle birlikte muhteşem bir ikilidir.
olmayan güzelliktir.
olmayan güzelliktir.
yuzde 27sinin bulundugu dilimdir.
adam belgelemiş. bence zorlamayın bunun üzerine kezban mezban.
Birileri fark etti dedirtendir.ama artık turk ırkı da saf değil allahaşkına.hepimiz karıştık canlar.laf etmeyindir.
türk kızları en güzeldir diyemem tabi ama en özeldir. tüm türk kızlarında niyeyse diğerlerinin sahip olamadığı bir sıcaklık , albeni var yüzünde bakışında mimiklerinde ayrı bir mana var .anaçlık mı dersiniz masumiyet mi bilmiyorum bunun adı farklı kimselerde yok bu . mesela rus kızları güzel değil mi cetvelle ölçünce, sarı saç mavi göz her şey yerinde ama bence adi bir havaları ve manasız zekadan yoksun bakışları var .alman kızları kaba saba . Fransız kızları zerafetten,kırılmaktan geberecek çok sıkıcı ,ingiliz mi buz gibi dondum , Amerikalı yapay , estetik güzelleri mi sadece komik daha pek çok sayardım da uzatıp sıkmayayım . şimdi çekemiyor diyenler için diyeceğim tek bir şey var rafine bir zevk gerekir bunu görmek için , abazalık değil hak veriyorum size de .
Böyle yüksek egoya sahip oldukları sürece hiçbir işe yaramayan güzelliktir. Çirkin olsun, egosuz olsun benim olsun.
genelleme yapılamayan konu. güzel diyenler için de kezban diyenler için de. ne kızlarımız var avrupa kızları ellerine su dökemez, ne kızlarımız var aman allahım evlerden ırak.
(bkz: meymune davutoğlu)
(bkz: meymune davutoğlu)
bir adetine rastgele örnek vereceksem, kuzenimgörsel dahil, tanıdığım birçok kız arkadaştır.
hangi dillere destan oldugu merak edilen durumdur.
hangi destanda geçtiği merak edilen güzellik.

söyleyin bakalım bi lan.

türkiye türkü olan kızlarda böyle destanlara konu olacak bir güzellik göremedim ama osmanlı cinsel kitaplarında tüm ülke kızlarının özellikleri yazılmış türk kızlarına "giyinmeyi sever, çok gezer, çok süslü ve kaprislidir..." felen yazmışlar. rus kızlarına daha ağır şeyler yazılmış. yani doğru tespitleri var.

isteyen pdf sini atabilirim kitabın. kendiniz bakın. yalan değil bu yazdıklarım.

ahanda aynen kopyalıyorum lan

ANADOLU KADINLARI: Bunlar, dağın tepesindeki ağaç gibi... Öncellikle, güzelliği ciğer yakıcı değil... Sonra şivesi de gönül delmiyor. Güzelliği, şivesi olmayan bir avrata akıllı kişi nasıl meyletsin? Ama birisi çıkar da o surata meylederse, kendi cinsinden olanlar arasında şüphe doğar.

RUS KADINLARI: Bu millerin kadınlarının hepsi çirkin olur... Sarı yüzlü, mavi gözlü, uğursuzlar... Kiminin vücudu beyaz kar gibi, dili de soğuk yılan... Hepsi, bir-iki bin kocaya sahip fahişeler...
türkü turan dır, şu güzelliğe bakar mısın ey tengri.

http://www.ipekbocegim.co...2011/09/turku-turan-3.jpg
Canlı kanıtıyım (bkz: tasucu vs dudu peri)
güzel ama tipim değil.
kese kağıdına yapıştırılan megan fox resmi ile on numara olan türk kızıdır.
benden kaçamazsın mutlak seveceksin beni dizeleri gibidir. Kaçsan nereye kaçıcan
photoshop'un bir sonraki versiyonunu bekleyin. bi ihtimal.
ırkların hepsi güzel yada çirkin diye bir yorumda bulunmak anlamsız. her ırktan taş yada sünger çıkabilir.
Soyu Türk ya bu bana yeter.
Elf kızlarının dillere destan güzelliğinin önünde diz çöküp tövbe ister.
(bkz: hangi dil hangi destan) (bkz: kime göre neye göre) dedirtmiştir.
esmer bizden sorulur bazen çok güzel esmer kızlarımız çıkıyor.
sarışın ve beyaz ten ihtimali biraz daha zor.