bugün

Hangi dillere destan bilemiyorum. Şuan lviv'deyim. Buradaki dillerin bundan haberi yok.
böyle başlıklar görmek güzelmiş ya.
gözlerime inanamayıp fotoğraflarına kendimi kaptırdığım türk kızlarıdır.
görsel
görsel
görsel
Yadsınamaz bir gerçektir.
türk kızı deyince hemen gidip asyalı(kırgız, özbek, kazak) fotoğrafı koymuyorlar mı bitiyorum aliminium.

nerde la ortadoğulu anadolu kızları!
bu başlıkta hiç türkiye türkü kızı yok nedense.
maalesef egoları tüm güzelliklerini götürüyor.
Günaydın.

görsel

Görsel:Kırgızistan

Ttk.
güzelliği arttıkça egosu artıyor, buda beyin küçüklüğünü kanıtlıyor.
yani;
yüksek güzellik -> yüksek ego = küçük beyin (olumsuz)
yüksek güzellik -> mütevazı = yüksek beyin (harika)
normal güzellik -> normal ego/normal mütevazı = normal beyin (ideal)
düşük güzellik -> yüksek ego = teşekkürler Türk erkekleri
düşük güzellik -> mütevazı = normal beyin (neden olmasın)
gerçek anlamdaki Türk kızlar için doğrudur. Türkiye kızları sakallı güzellerdir.
Gün türk'e aysın. Kutlu haftalar kurt kavmi.

görsel

Ttk.
Yapmayın böyle aşık oluyoz sonra.
Beşiktaş ve kadıköy civarında tonla örneği görülebilecek güzelliktir.

Hele yazın Caddebostan sahiline giderseniz, aboooov!
görsel

Ttk.
yani tabi bakan göz önemli orada.

leyla ile mecnun hikayesinde leylayı gören bir vatandaşın mecnuna bunun için mi çöllere düştün oğlum sen, 40 tane şeyim olsa 39 unu kuma gömerim son kalanıda keser kuşlara yediririm demesi üzerine mecnunun sen onu birde benim gözlerimden gör demesi buna örnek teşkil eder.

ha yinede destan felan demek abartılı tabi ama normal karşılamak lazım görmemişlik, yokluk bunlar beğenide önemli etkenler.

kendi adıma şunu söyleyebilirim zaman geçirdikçe ve tanıdıkça eğer frekanslarınız uyuşuyorsa tüm kadınlar güzel oluyor.
lan türkiye-ukrayna maçını da mı izlemediniz yazık ya, kamera bir o tribünleri gösterdi bir bizim tribünleri gösterdi allah affetsin maça konsantre olamadım.
Türk kadınlarının en büyük süsü türk oluşlarıdır.

görsel

Görsel :Özbekistan. Ttk.
+ meriç ben.
Kırgız atım yağız olsa
Yol gösteren yıldız olsa
Bahtiyarlık bir kız olsa
Silah çekip alamam mı?

görsel

Görsel: turan kurultayı. Ağustos 2018, Macaristan

Ttk.
(bkz: düşmez)
Kutlu haftalar kurt kavmi

görsel

görsel

Ttk.
Tatar kızı.
görsel

Görsel:kırım

Ttk.
gencler guluyoruz egleniyoruz turk kizi sakalarina fakat bir de gercek var ki, turk kizlari guzel. bakin bi amarigaya gelin, bakimsizligin, bayagiligin gercek tadina varin burada. ozellikle beyaz kizlar mesela, tirnak bakimi cogunun umrunda degil, oje suruyorlar, o oje bir daha haftalarca kaliyor tirnaklarinda, dusene kadar oyle frankenstein gibi geziyorlar. zenci ve latinolarda ise tam tersi, tirnak fevkalade onemli fakat onlarda da asiri abartili protez tirnak olayi var, garip garip renklerde tasli piercingli falan igrenc bir altkultur, her biri panter gibi pencelerle geziniyor ortalikta.

fetisist bir birey olarak hayatimda hic gormedigim kadar bakimsiz ve sekilsiz ayak gordum/goruyorum burada mesela. ozellikle zenci ayagi kadar cirkin bir olgu yok su dunyada. gozlemleyebildigim kadariyla bazi yuksek sosyoekonomik siniftan uzakdogulu, iranli ve turk disinda "aman ayagim da guzel gorunsun" diyen, pedikurden haberi olan hatun pek yok. keza ayakkabi secimleri ve moda anlayislari cok kotu, her yer elinde starbucks termosu veya bardagi olan, bildigin plastik terligin icine bi teki farkli bi teki farkli corap giymis makyajsiz ve bakimsiz genc kiz dolu. kis geldiginde de terlikleri cikarip ugg giyiyorlar.

tabi gel gelelim bar tuvaletinde ortalama guzellikte sarhos bi kiz bulup rahatlikla bir kabinde sevisebilir, eve, arabaya goturebilirsiniz eger istediginiz oysa. benim degil mesela, benim isteklerim farkli, saga sola kusan nerede oldugundan habersiz bi kizla sevismek ilgimi cekmiyor.

kisacasi turk kizi cirkin, erkegi ayi falan guluyoruz ama kazin ayagi tam oyle degil.
insanların bir çoğunda, güzellik algısı dediğimiz yansımanın, giyim ile alakalı olduğunu biliyoruz.

Bir kadının, fizik hatları belli ve yüzünde iki kilo makyaj var ise,
Gerçekte güzel olsun yada olmasın, hatları düzgün olsun, olmasın o erkek ona bakacaktır. Ama güzel olduğu için değil, görsel olarak iddialı olduğu için.

Sonrasında tabiki de, ilik gibi kadın diyeceklerdir. Bu giyim tarzı, tamamen yanlış bir mesajdır. Çok güzel giyinen kadın ayrı, çok güzel olan kadın ayrıdır. Aşırı açık giyinmek ise, kadının algı operasyonudur. Konuyu güzellikten çok cinsellik üzerine çekmiştir ve benimsemiştir. Kendini öyle güzel zannediyor da olabilir, lakin tutumu yanlıştır.
bir kadının kendisini görsel bir obje olarak topluma lanse etmemesi gerekir.

Bizim Türk kızlarımız bu dengeyi sağlamaya çalışır, güzelliği ruh olayına çekecek olursak, istisnalar harici, genel bağlamda yürekte iz bırakır.
görsel

Görsel: Türkmenistan.

Ttk.