bir kız tarafından ortaya atıldığı kesin olan tezdir.

Antitezi için;
(bkz: Kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)

Sentezi için;
(bkz: Çirkin kız yoktur az içki vardır)
(bkz: türk kızları sevişelim mi)

çevresindeki türk kızlarına ufaktan yol yapmaya çalışan insan söylemidir. ama türk kızları yemezler aga, yemezler.*
sikimsonik bir önerme.

kız işte lan. türkiyedeki kızlar lan. güzeli de var çirkini de. zayıfı da var şişmanı da. bıyıklısı da var bıyıksızı da.

hepsini aynı kategoriye sokup kendi milletine laf ettiren beyinsiz kafasınıza sıçayım.

açtığınız kategorileri sikeyim yeter.
üniversiteyi kazandım kızılının icadıyla ortaya çıkan bir göz yanılması.
aslın neresi lan? dakika başı sefer kalksa iki saatte köşeyi dönersin.
(bkz: sana öyle geliyor pantolunun üstünden) *
aslında kelimesinin görecelilik derecesinin 70 milyonda kaç olabileceğini gözler önüne seren güzel bir istatistik gerçeğidir.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
Sadece bize hic gelmezler.
(bkz: paralel evrende türkiye)
dün oynanan türkiye-güney kore voleybol macı ve türkiye-çin basketbol macını izleyerek fark edilebilinen durum.
Ergenlik, evde kalma sendromu, menepoz sendromu ve pms donemleri haric gercekten guzeller simdi.

Ama merak ediyorum turk kizi kadar bu donemlerde yamuluyor mu gavur irki mensubu ablalar?
yalnız yazar tespitidir. neticede tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı tabi malum ecnebi çıtırlar yüz vermeyince türk kızları çok güzel oluyor.
bre zındık bunlar ne o zaman diye sorarlar.
http://galeri.uludagsozlu...C3%BCl-karl%C4%B1-211844/ *
çirkin kız yoktur, az vodka vardır, diyerek bazı türk kızların vodkasının az olmasıyla birlikte gerçekten türk kızları çok güzeldir. hayranım bir çoğuna.
her zaman inandığım önermedir.
(bkz: olay budur)
aslındası fazla olan önerme. zaten öyleler. az değerlerinize sahip çıkın lan ibineler.
(bkz: aksini iddia eden)
(bkz: sazan avi)

sözlükde olurda düşer amacıyla dişi kısmına atılan bir başka kancadır.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı insanlar)

not: hadi biraz daha uyu sen yavrum. daha gelmedik.
Bir türk kızı iddiasıdır. Ben katılmıyorum şahsen. Dün bi kız gördüm mesela otobüste, kızın topsakalı vardı ve gömleğinin dışına doğru göğsünden birkaç tel kıl çıkmıştı.
(bkz: savunma mekanizması)
türk kızları çok güzel olduğu için bir türlü iletişime geçemeyen ve bunalıma girip kızlarımıza küsen, hayatı kendine zindan eden türk erkeğinin itirafıdır. ayrıca kızlarımız soğuk değil asildirler.
ya da ülkemizi gezmeğe gelip çat pat türkçe öğrenmiş bir turistin sözleri de olabilir. "raki, kebab, türk kizlari cok gusel."
hayatında bir rus kızı ile konuşmamış, oturup 2 kadeh içmemiş erkeğin gözlemidir.