bugün

genç kızlarımızın yüksek öğretime başladıktan sonraki saç rengidir. aileden uzak ve daha özgür bir yaşama adım atan kızlarımızın, sıradanlığın kabuğunu kırıp farklı bir kişilik yaratma çabalarının bir sonucudur.
bu öyle bir renktir ki yüzlerce metre uzaktan tanınabilirler. insanların akıllarında düşünce veya kişilikleriyle kalmak yerine görüntüleriyle kalmayı tercih etmiştirler. birçoğunda amaç sadece dikkat çekmektir.
delisi olduğum bu saç renginden sırf bu yüzden soğumuşumdur. düşünüldüğünde her yeni gelenin boyaması yanlış. yeni gelen bir erkeğin de saçını uzatmış olması ile aynı durumdur. farklılık çabası olarak görmeyenler de vardır.
(bkz: evde kaldım sarısı)
(bkz: saçlarımın beyazını gizliyorum sarısı)
(bkz: oksijenli su döktüm bok gibi oldu sarısı).
bir üniversiteyi kazandım hızması değildir.
bir üniversiteyi kazandım top sakalı hiç değildir.
(bkz: üniversiteyi kazandım sakalı)
etraftan beklenen geri dönüş alınamazsa tekrardan kestaneye dönecek olan saç rengidir.
(bkz: yaran başlıklar)
(bkz: yaran entryler)

kesinlikle doğru tespitlerdendir. 4.sınıf olmama rağmen bizim 2.öğretimlerde hevesini ne üniversiteden ne de saçlarından hala alamamış bir adet pembe versiyonu bulunmaktadır.
ilk vizeler yaklaştıkça yerini sıçtın mavisine bırakır.
"işsiz mezun kapkarasından" hallicedir.
final zamanı beliren boku yedim kahverengisine benzer.
bir de bunun, erkekte (bkz: üniversiteyi kazandım belirtisi olarak uzun saç) versiyonu vardır.

isviçreli bilim adamlarının uzun araştırmaları sonucunda türkiye'de %73 oranla kızların üniversiteyi kazandıklarında saçlarını kızala boyadığı, erkeklerinse %62.8 ile saçlarını uzattığı tespit edilmiştir.

(bkz: isviçreli bilim adamları)
(bkz: küsuratlı sayının inandırıcılığı)
üniversiteyi kazanınca fena değildir. yaşlandıkça şarap kızarmaları ve patlıcan morarmaları daha kötü oluyor.
kızıl kadınları da çok severim bu arada ama doğal durmalı.
üniversiteyi kazandım küpesi de değildir.
bir "dolu tüfekle yola çıkılmaz masturbasyonu" değildir.
okulun girişinde verilen boyadır. boyaya boyaya girilir okula.
candır.
bir de üniversiteyi kazandım yüzüğü vardır.işte o yüzüklerin efendisidir. evet söz yüzüğü,nişan yüzüğü tüm yüzüklerin efendisidir.
lisedeki kız arkadaşım da yapmıştı bunu. neden olduğunu hep merak etmişimdir, sıprayt acı gerçekleri bu konuyu da işlesin bence.
'yolun yarısı kızılı'ndan daha kötü değildir.
bir meslek yüksek okulu pakizelerinden değildir.
(bkz: ben)
(bkz: liseyi bitirdim kızılı)
boyattıktan sonra dipleri geldiğinde pişman olacak kızdır, alsın hevesini.*
Genelde varoş kızların uyguladığı saç rengidir. O çirkinliğe, o şişmanlığa, o meymenetsizliğe anca böyle dikkat çekebilir çünkü. Ya da kendisi buna inanır.
Mavi yapacağım saçlarımın "üniversiteli oldum mavisi" gibi gözükeceğini düşünüp, üzüldüğümdür.
güncel Önemli Başlıklar