bugün

https://vocaroo.com/i/s1PvW9kWx17P
+meriç ben.
Saçların kıvırcıksa güzelsin.
ben mesela.
mütüşüm. çok güzelim. öff be.
eskiden bilim kurgu, geleceği tasvir eden filmlerde herkesin tipinin aynı olacağını öngörürlerdi. bence şu dönemde herkes birbirine benziyor özellikle kadınlar, makyaj yapış tarzları olsun giydikleri kıyafetler olsun aynılar ve evet güzel geliyor bu gözümüze. bunları yapmayan kadınlara da güzel değil diye bakıyoruz işte. neyse demek istediğim ırkların güzelliği diye bir şey kalmadı makyajdır, estetiktir bunlarla beraber herkes güzel herkes sahte. iğreniyorum ulan hepinizden diyerek gene bok bir yere bağlıyor ve kaçıyorum.
doğru bir önermedir. türkiyede 2 güzel şey var biri türk kızları diğeri sokak köpekleri.
Mekanizma güzel kız imiş.
güzel emme ego fazla olmasa dört dörtlük.
Yanlıştır. Türk kızları suratlarını boyamadan doğal haliyle çok güzel olan kızlardır.
Yoğun makyajla güzelleşmek için de sağlam bir tabana ihtiyaç vardır.
Bundan dolayı kimse makyajdı, fondotendi falan demesin.
güzel olabilirler ama ben anlaşamıyorum ki be abi.
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
Türk kızı genelde boyu biraz kısa, hafif kilolu ve güzel yüzlüdür. Yani güzel yüz olayı iyi. Biraz kiloyu azaltıp boyu uzattık mı dünyanın en güzel kızları bile olabilirler.
e herhalde yani. Sonunda değerimizi anladınız lan kamiller ahahahah.
doğru olandır. türk kızları kesinlikle fiziki olarak çirkin değiller. toplumun onlara dayattığı kurallar ve zorunluluklar onları çirkin hale getiriyor. mesela metro beklerken ona tebessüm edip günaydın diyen bir erkeğe aynı şekilde karşılık veremeyen, soğukça bakıp kafasını çeviren bir kadın toplum tarafından çirkinleştirilmiştir. Toplum yüzünden makyajı yüzünden hiç çıkarmayan yada laf söz ederler korkusuyla hiç makyaj yapmayan kadın toplum tarafından çirkinleştirilmiştir. Adet olduğunu söylemeye çekinip ayıpmış gibi saklayan bir kadın toplum tarafından çirkinleştirilmiştir. güzel bir fiziği olsa da kafasındaki toplum ve taciz konulu korkular silsilesi yüzünden istediğini giyemeyen bir kadın toplum tarafından çirkinleştirilmiştir. sevgilisine sırf birileri kızlara bunu yakıştırıyor diye sürekli trip atan, insanlar ne der kaygısıyla sevişemeyen belkide hiç hoş olmayan ve zevk almadığı yolları tercih eden kadın, sesini salak saçma bir şekilde incelterek ve ağzını yayarak konuşma ihtiyacı duyan kadın, ailesi/ sevgilisi istedi belki de zorladı diye istediği kıyafetlerden vazgeçip kapanan kadın... kısacası kendi içinden geldiği gibi davranmayı bırakıp birilerinin ondan beklediği gibi davranan bütün türk kadınları toplum yüzünden çirkinleşmiştir. kadınların bu zincirleri kırması türk kadınlarını yüceltecek, tüm erkeklerin gözünde asıl hak ettikleri yere ulaştıracaktır.
bana baktıktan sonra gündeme geldi bu başlık, biliyorum.

bence de güzel kızlarız.
biraz düşününce güzeldir ama fazla düşününce değillerdir.
Güzeldir bizim kızlarımız evet. Şöyle bir salındılarmı hayran kalırsınız endamına. hele bir gülümsesin kalbiniz çıkacak gibi olur yerinden. Birde hoşlanırsa sizden o nazları cilveleri varya, akıl falan uçar gider durmaz yerinde. Sevin kızlarımızı, çok sevin ve sakın kızlarımızın saçlarını kesmesine sebep olmayın. Saçlarını kesen bir kadının çektiği acıyı anlayacak kadar çok sevin.
güzel tatlı iyi bir insan ne farkeder maskeler düştükçe umudunu vaktini yitiriyorsun kaç yurt dışına kardeşim evlen bir adamla, hayatını yaşa sen anlayan insan ya senin gibi düşünen biridir erkek ya da kız evlen biriyle türk kızıyla evlenip, 1 ömür çene çekeceğine erkekle evlenirsin en azından karşılıklı iltifatlar olur, romantik ortam kız olsun erkek olsun ben her türlü kurarım ama türk kızını kürt kızıyla asla evlenmem dediğim gibi eledim artık, ciddiyet kalmadı, avrupadaki kızlarda şansımı denerim o da olmadı zaten erkek sevgililerim olmuştu avrupa da onlarla evlenirim bir daha kız nazı çekmem amk.
türkiye gerçekleridir, kabullenilmelidir.
(bkz: merve boğulur) beğendiğim hatunlardan birisi.
Biraz balık etlidir çoğu ama güzeldir.
türk kızlarının değişken yapısı ile değerlendirilmesi gereken konudur. hunharca çekilen eyeliner, rodin'i kıskandıracak pudralı yüz, bir gün önce hale berry saçı ile gördüğüm kız ertesi gün petek dinçöz gibi önümden geçiyor. düğünlerde bol sim takviyesi gelecekten gelmiş gibi oluyorlar falan ama totalde türk kızları isterse fizyolojik olarak her şey olabilir. zira biz orijinal sürümü asla göremeyeceğiz.
bir kova makyajla dolaşanları hariç bırakırsak doğal güzellerimiz harbiden bir içim su.
(bkz: sözlükten kız düşürmeye çalışan yazar abazalığı)