haksız oldukları zaman konuşup haklı oldukları zamanda ise sessiz kalmak.
bütün erkeklerin kendilerine asıldığını sanmak.
kendini victoria beckham sanmasından kelli onun gibi çanta tutması, elinden en pahalı telefonun ve en baba marka güneş gözlüğün düşmemesi durumudur mesela. birer şapşala ve aynı fabrika üretimi "mal"lara benzediklerini ne yazıkki anlamamaktadırlar.

http://www.yelizindunyasi...in-hermes-canta-hastaligi
Dış görünüşe değil iç görünüşe önem verdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı ve beyinsiz erkeğe aşık olurlar.
kalbini, hislerini, düşüncelerini, hayallerini, beklentilerini öküzün birine açması ve dolayısıyla ona aşık olması.
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)
türk erkeklerine sırılsıklam aşık olmak, bağlanmak, onlara ömürlerini vermek, onlara çocuk doğurmak, onlara yemek yapmak, onlarını kendinden çok sevmek,
en önemlisi de onlara bütün bunları yaptıktan sonra bi' bok atmalarına izin vermek.
(bkz: siktir ol git seba siktir ol git)
(bkz: düğünlerde kız kıza dans etmek)
(bkz: imkansızı istemek)
sonuna dek sevmek.
Bacaklarına kopya yazdırmak. Bakın yazdırmak diyorum, neden? Çünkü bu mallar başkasına yazdırınca yazının ters olacağının farkında değiller.
mal olduklarına inanan bir erkek topluluğunun anneleri olmaları ya da olacak olmaları... bu malları da anneler yetiştiriyor. sanki dersin tüm dünya yı dolaştı başka bir yerde görmedi... ah kuzum keşke gezerken başka şeylere kafa yorsaymışsın.
ayrılmak istediğini söylediğin zaman intihar ederim,kendimi doğrarım gibi esrarengiz tehdit cümleleri söylemeleri..
mübağalağa sanatı.
türkiye'de doğmak.
yaz mevsimi ugg giymek. eskimo bile haziran ayında şipidak terlikleri çıkarıyo dolaptan.
bamya da olsa kabullenmek. evet turk erkegi sozum sana! bazi "mal" kizlarimiz bunu yapiyor. sonra yok efendim turk kizi sex dusunur muymus? yok turk kizi sevismez cart curt. neyle sevissin ayol. turk kizinin *en buyuk malligi erkekleri oldugu gibi kabul etmeleridir. herkes kendinin ne "mal" oldugunu bilse boyle olmayacak halbu ki. saygilarimla.
herkesi sevebilmek.
aynı anda 4-5 tane erkeğe birden yüz vermek. evet böyle yapan kızlar tanıyorum ve onun peşinde koşan erkeklere acıyorum. erkekler olarak bizde dikkatli olalım.

edit : çıkma teklifine düşünmek için zaman isteyip mesajlara cevap vermemek.
küçük sırlar, kavak yelleri gibi saçma dizileri izlemek, kıvanç tatlutuğ'a aşık olmak.
lisedeyken okulun en güzel kızlarından biriydim deyip onay bekleyen böyle karşıdakini mal zanneden tavırları.
onda bunda gördüğü kıyafetleri kıskanma, hemcinslerinin orası burası hakkında konuşma ona buna özenme, sevdiği yabancı ünlünin soy adını kendi soyadı gibi yazarak facebook vb sitelerde hesap açma. * *
sınıfa girilir ortamdakilere günaydın denir. bu arada arka sırada oturan kız duymadığımı sanarak;
+ ıhaayyy(tuhaf bir ses, bir organizmadan çıkması ilginç) sdoa* bana yazıyor sanırım. ***

edit: bu hikayedeki kişi ve kuruluşlar tamamiyle gerçektir. eksilemek türk kızlarına ne kazandırır, işte o tamamen ayrı bir tartışma konusudur.
(bkz: kıça göre kazak almak)
kıllı gezmek. evet evet bu kıl olayına bir çözüm bulsunlar artık.
Kendilerini dünyada bulunmaz tek sanmaları. birazda biz erkekler böyle sanmalarını istiyoruz ama onlarda hemen böyle sanıyorlar.