bugün

sol frame'de görmekten gına geldiği için bir bodrum'lu olarak direkt konuya netlik kazandırma ihtiyacı duydum. evet duydum.

türk kızları ve yabancı kızlar arasındaki en göze batan fark; yabancılar 25-28'e kadar bizim türk kızlarından daha güzel oluyorlar bu doğru. sonuna kadar katılıyorum hatta bazıları var kızı görüyorsun gidip küfredesin geliyor bu kadar güzel olup da dışarı neden çıkıyorsun diye.

fakat belli bir yaşı, ki bu 25 civarı oluyor genelde, geçince kesinlikle yabancılar çöküyor ve türk kızları muazzam bir şekilde çekici oluyor. iş bu sebepten, türk erkekleri genelde olgun kadınlardan hoşlanır hani böyle dolgun kalçalı, vücut oturmuş falan işte bunun temel sebebi 28-29'dan sonra türk kadınlarındaki muazzam çekici güçtür. zaten aldatılma vakalarını da incelerseniz genelde bu yaş grubu civarındadır.

diğer konulara değinmiyorum bile çünkü erkekler bu kısımdan sonrasını okumayacaklardır çünkü ilgilerini çekmez hani duyguları, konuşma tarzları, korkuları, mutlulukları falan önemsizdir erkek için ne yazıkki. fakat soruları olan bayan yazarlara yardımcı olabilirim.
türk kızları iyidir fakat iyisini bulana iyidir.
efendim türkiye'de kızların toplum bilinç altısı olarak çok çektiği bir konu vardır oda bakire olup olmama muhabbettidir. belli bir zamandan sonra bunun farkına varan kız ortamdaki kızın poposunu yüceltici hareketler yapan erkekler (abazanlar) sayesinde kız kendinde bulunan sıradan şeyi değerli bulmaya ,görmeye ve tadını çıkarmaya başlıyor diyebiliriz. bunlardan ilki ; çok ve aşırı ya kaçan makyaj :türk kızları makyaj da özellikle küçük yaşlarda başlamak koşulu ile sınır tanımıyorlar. ikincisi ; libido kokan hareketler ; efendim otururken kalkarken adeta biraz önce magnum reklamında oynamış da hemen gelmiş havasında yapılan hareketlerdir. doğal olmadıkları her halinden bellidir. üçüncüsü ve son olarak ; kıyafet konusunda aşırı kasmaları ; üzerlerinde hoş duran kıyafetleri bulduktan sonra sürekli ve abartarak o tarz kıyafetler giyme vs vs dir. efendim bu türkiyeli kızları itici yapar.
yabancı kızlara baktığımızda makyaj olayını pek göremeyiz ya da abartılı değildir genelde yaşlandıklarında gençleşmek için kullanırlar.kıyafetlerinde abartı yoktur gayet doğaldırdırlar.son olarak hal ve harektleri rahattır.örneğin vapurda otururken erkeksi rahatlıkla hareketler sergilerler türk kızlarının büst gibi durmaları hemen gözünüze çarpar.
peki bunda çıkarılacak sonuç nedir genelde evlenmiş ve ya 26-27 yaşlarına gelmiş türkiyeli kadınlar gayet ,rahat,doğal ve samimi içlerinden geldikleri gibi olmaya başlarken daha hoş gelir göze ama iş işten geçmiştir bu tarz bayanlar ya evlenmişlerdir ya da o tarz gençlikte yaptıkları hareketlerin anlamsızlığını büyük bir olay neticisnde ve ya kendi çzöümlemeler ile anlamışlardır.ama işte asıl önemli olan gençlik yıllarında nasıl olduğundur.sayın türkiyeli kız arkadaş. bu dediğim hepinizin de bildiği üzere bu hareketleri sergileyen çoğunluk libidolu kızlar kitlesine itahefen yazılmıştır.diğer türlü fönden bi haber tırt çapraz çantalı gömlekli kız sana da başka bir konuda değineceğim.
@ Türk kızlarına güven verirsin-sevgi ister,sevgi verirsin alaka ister-ilgilenirsin-üstüne zaman ister..

@yabancı kızlara güven verirsen-verir..

@Türk kızlarla sadece sevgili olusun (sınırlı oda)
@yabancı kızlarla sevgili-arkadaş dost -sırdaş olursun...

@Türk kızını yatakta soyana kadar 50 takla atar sın sonra yorulursun iştahın kaçar
@yabancı kızın biraz gönlünü yap direk sipritzz..

@Türk kızı azı.... almaz ben öyle şey yapmam der..
@yabancı kız fırsatını bulur bulmaz.....

@Türk kızı kahvaltı yapmak yerine makyaj yapmayı yeğler..
@yabancı kızla kahvaltıdan sonra bi tur daha dönersin sonra o seni hadi çıkalım diye zola kaldırır...

@Türk kızı beni şuraya götür buraya götür diye gezelim diye ısrar eder
@Yabancı kız ise ülkesinde sizi gezdirir..

@Türk kızlarının mesayisi en geç akşam 9 da biter
@yabancı kıların seven/eleven...

Türk kızı made in Turkey
yabancı kızlar CE belgeli
(hiç bir kozmetik kreme ihtiyaçları yok)
yanlış önermedir. türk kızları türkiye nin kızlarıdır. ama karşılaştırılan kızlar yabancı kızlardır.

örneğin; türk kızları vs italyan kızları...
özenti her yerde özentidir.türk kızlarında bu sayı biraz fazla olabilir e olsun o kadar gün gelir olgunluğa ererler.
türk kızlarına yabancı olmak.
Türk kızı bir tanedir, vazgeçilmezdir , nazlıdır , namusludur , aşık olunasıdır.
insan ulaşamadığını arzularmış sözlük o yüzden türk kızları.
Marmaris'e gidince gerekli açıklamayı yapacağım konu.
fedakardır bizim kızlarımız sabırlıdır sadıktır.
türk kızının kezban olmayanı candır. yalnız giyinim anlamında değil sözlük düşünce, zihniyet anlamında.
Türk kızı dünyanın en güzel,en namuslu,en sempatik kızıdır.
türk kızını tribe sokmayın yeter ha bi de güzel olcam bakımlı gözükcem diye sapıtıp boya küpüne girmesini engelleyin daha ne türk kızı iydir hastır candır canandır -bazıları hariç-.
Türk kızları iyidir güzeldir fakat türkçesi bozuk olan yabancı kız 10-0 öndedir benim için.
yabancı kızlar sadece ve sadece ölümüne sikiş içindir hiçbir bok bilmezler,sadece ölümüne seks,sok çıkart bütün delikleri açıktır size,fakat türk kızının iyisine rasladınmı sana helal güzel çocuklar verir,yemek yapar,sever,döver,bağırır,bi çiçeklede gönlünü alırsın aslında bıyıklılar vs ama türk kızları iyidir...
türk kızları 4x4 tür, yabancı kızlar spor araba.

spor arabaya bastıkca basasın gelir. ama hem pahalıdır hem de tehlikeli. asfalt dışında da bir işe yaramaz.

üstelik türk kızıyla bodrum a da gidersin, memlekete de.
tofaş ve mercedes benz arasında ne kadar fark varsa o kadar fark vardır.
yabancı kızla sadece laila ya gidebilirsin ama türk kızıyla laila ya da gidersin, yaylaya da.
hem 25 yaşına kadar hem sonrasını da kesinlikle türk kızlarının kazanacağı karşılaşmadır.
aynı kulvarda yarışmadıklarından dolayı karşılaştırılmaları gereksizdir efenim.
gerekli sayıda yabancı kızla tanış olduğumda açıklama getireceğim konu.
Şimdi en büyük ve en can alıcı farkı söylüyorum beyler;

Türk kızları türkçe konuşabilir*, yabacı kızlar konuşmaz.*
Ayrıca harranlı emine ve harwardlı emily nin destansı karşılaşmasını hepimiz biliyoruz.

internet hızı bebek!
Bugün karşılaştığım yabancı bi kız
hiç tanımadığım halde
O kadar hoş gülümsedi ki
Böyle merhaba manasında
sonra düşündüm
bunu bizimkilerin çok ama çok azı yapar .