bugün

bazi hemcinslerimin maalesef ki yaptigi hatadir.
tamam birsey demiyorum; evin icinde surekli atletle gezen, size hicbir sekilde bulasik, cocuk bakimi vs konularda yardim etmeyecek, futbol maci oldugu zamanlarda yanina bile yaklasamayacaginiz, daha evliligin birkac ayi dolmadan isten geldikten sonra size bir merhabayi bile cok gorecek bir canli turu ile evlenmek istiyorsaniz hic durmayin evlenin ne diyim. hayat sizin hayatiniz. omrunuz boyunca hamallik yapmak istiyorsaniz hic durmayin yani. valla ben canimi sokakta bulmadim. sizi bilemem.
bazı insanlar için evlenmek başlı başına bir hatadır. cinsiyete ya da ırka göre ayrım yapmamak gerekir.

ama kadının doğası erkekten çok çok farklı. erkek sonuçla ilgilenir. kadın sebeple, sebeplerle, nasıllarla ilgilenir.

erkek o hafta sonu cumartesi akşamını maç izleyerek geçirmek isteyebilir. ama kadın, kendisi sporla ilgilenmediği için erkeğin yapmak istediğini de gereksiz görür. ve üstüne bir de "benimle ilgilenmiyor" "maçı bana tercih ediyor" triplerine girer.

şunu unutmayın; kadın erkeği asla anlamaz, erkek ise kadını istese de anlayamaz. çözüm; saygı göstermektir.

troll olmaya gerek yok.
yapmayacağım hatadır.
Bir çok dili olan bayan söylemedir.
böyle bir erkekle hangi ırktan olursa olsun evlenmek zaten hatadır.
Avrupalilar amerikalilar asyalilar afrikalilar vs vs... onlarda bu profil erkekten cok farkli degildir. Erkek iste yaradilisi geregi tembel ve öküz. *
boşanarak çözünülebilir hatadır. hepsinin gerçek yüzü, evlenince ortaya çıkar. bu yüzden o romantizm rollerini akıllı kadınlar yemez.

edit: bazılarının salyalarını akıttırmıştır. türk kadını ile ilgili genelleme yaparken kendinizi prens charlie yerine koyuyorsunuz heralde?

edit 2: yes, babamı da beğenmiyorum, var mı diyeceğiniz?
Turk erkegi candir. Sever, sahiplenir, kiskanir. Bunlari begenmeyip ben ozgurum kiskanilmayayim, istedigimi yapayim diyorsaniz mezhebi genis milletlerin erkekleriyle evlenin. Ananiz babaniz turk simdi birbirinizi begenmemeyi nereden ogrendiniz?
Alman, ingiliz, Amerikalı, Kanadalı, Fransız, Ukraynalı, özellikle ve özellikle Bosnalı ve Makedonya vb. Balkan ülkelerinden hatunlara göre hayatlarında aldıkları en iyi karardır bir Türk erkeği ile olmak veya evlenmek. Tabi Türk diye gidip Türk kimliği taşıyan çomar veya maraba ile evlenip, karşısındaki hanzoyu Türk sanmıyor ise!!!
kişi eğer uluslararasına açılıp her ülkeden bir erkekle evlenmediyse bilemeyeceği bir durum.
böyle saçma bir genelleme yapmak yerine "seviyorum ölüyorum deyip kişiye hak ettiği gibi davranmayan adiler" ya da direk "böyle böyle iğrenç şeyler yapan erkekler"... daha uygun olabilirdi.
Türk erkeği candır. doğru kişi karşındaysa.
esenlerden amerika ayağına yazan kezbanların türk erkeğiyle ne sorunu var ?

bul bir tane şikagolu coni çocuk falan da yap zır zırı kes. seni zoralayan kim ?

beni kimse bi kıllı kezbanla evlenmeye zorlayamaz.
babasını beğenmeyen kişi beyanı. (bkz: mal beyanı)
kezbanımı sanki amerikalı bir yankee istedi de varmadı

esenlerde oturup hayallarini buraya yazan kekoları tecrit altına almak ilazun gelü.
feminizm ayağına erkek düşmnlığı yapan biri için geçerlidir. feminizmi kadın istediği her şeyi yapar diye anlar çünkü bunlar. kocasına, çocuğuna, yuvasına karşı sorumluluk ve sadakat konusundan bihaber şekilde; absürts isteklerle yaşar, kimse onu sorgulamasın ister. ama öyle bir dünya yok, evliysen onca sorumluluğun var yapacaksın; bu sorumlulukların kadını olmadığını evlendikten sonra anlayan ne istediğini bilmez bir karaktersizsen hataya düşmüş yazık adamcağızın da yıllarını yemişsindir.

feminizmi götünden anlayan bu tip, boşanırken de nafaka diye götünü yırtar. mna koduğumun iki yüzlü şeytanları...
bunu diyen kişi gri pijama siyah kumanda ile bütün gün evlendirme programı izliyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar