bugün

deodorantın icadından bihaber olan türk erkeklerinin leş gibi ter ve yanık çorap gibi kokması durumudur. adamlar bozulmuş peynir gibi kokuyor ya. ya siz hiç duş almak nedir banyo yapmak nedir deodorant kullanmak nedir bilmez misiniz? hobbit kılıklı cüceler ya canımdan bezdirdiler beni ter kokusu duymaktan bayılacağım sanırım artık.
türklerin bokunun dumanı bile olamayacak kişi hezeyanı .

bakınız olamayan demiyorum olamayacak dedim .
keşke bozulmuş peynir gibi koksalar. adeta ekşi ekşi limon kokuyor adamlar. ayrıca türkiye'deki erkeklerinde türk olduğu söylenemez de neyse..
Dünyanin kezbani lütfen.
Bunu kürtlerin demesi daha enteresan.
En son ne zaman altımda uyandın da koklama fırsatın oldu!
(bkz: içimizdeki gizli kürt)

tam bir ninja kürt beyanı.
türkiye de kalmaya mecbur eden ne
italya da çok güzel hem ileri derece de
kezban talebi var.
avrupa özentisi, aşağılık kompleksi barındıran bir bayan yazarımsı beyanı.
kendilerine bakmaktan aciz olduklari icindir.

ne bir dis fircalamak var, ne deodorant kullanmak, ne temiz giyinmek... yagli yagli saclarina jole boca ederek disari cikip mide kaldirmayi cok severler.

daha fazla yazarsam agir kufur edecegim, biri sunlara nasil temizleneceklerini ogretsin artik. allah bilir g.tunuzu silmeyi bile beceremiyorsunuz.
kıldandır. hergün yıkansa bile kıl kokusu olur. gülü seven dikenine katlanır. her inişin bir çıkışı vardır.
kış mevsiminin gelmesine sevinme sebeplerimden bir tanesidir. en azından ter kokusunda gözle görülür bir azalma oluyor. adamların istisnasız birçoğu çürümüş dinozor cesedi gibi kokuyor.
Yalandır. Türk erkeklerinin çoğu kötü kokmaz. Bakımsız olanlar kötü kokabilir.

Bir çoğunluğunun beyni kokuşmuştur. Bence bunu konuşmamız gerekir...
görsel
kürttür o kürt.
yalan iftira. her gün koltuk altımı. deo mu ve son olarak parfümü sürer öle çıkarım.
ben nıye kokmuyorum ya duş jeli candır aga.
hepsi pırıl pırıl bir türk kadını olan annelerinin banyo,kişisel temizlik,hijyen giyim gibi konularda verdiği eksik eğitim yüzündendir.
Ben kokmuyorum.