bugün

entry'ler (67)

peki fetöyü devlete kim sızdırmış

40 yıl önceki türkiyede olan abd ajanları.

bir kürt olarak pkk dan nefret ediyorum çünkü

Pkk kürdü türkten ayırmak isteyen, türkten çok kürdün düşmanı olan bir terör örgütüdür. Tabi geri zekalı olan kürtler ise bunlara destek verir.

makine mi inşaat mı

En makine seçtin pişmanım. inşaatı tercih ediyorum. Babam müteahit ona hergün özeniyorum, ama hayatımın yanlışını yaptım. Sen yapma makina okuyanların %70 i boş geziyor askeri ücret ile başka işte çalışıyor. Ama CNC öğreniceksen 3.500 tl maaş ile başlarsın.

lisede yapılan hayvanlıklar

Adam öğretmenin sırtına çıkmıştı.

eşiniz akpli olursa ne yaparsınız

Tabikide üzülürüm, ikimizde akp'li olursak tartışamayız. Ona chp'yi överim ve akp'li olarak onunla tartışırım. * .

18 yaşına gelip hala bakir olan erkek

Burada 24,leri 27'leri gördükten sonra rahatladım mk. Bende kendimce 16 yaşındayım hala bakirim diyodum (: .

sevilen şiirin en vurucu dizeleri

Bağlanmıyacaksın birleye öyle körü körüne, o olmassa yaşayamam demiyeceksin demiyeceksin işte yaşarsın çünkü.

tavsiye edilesi diziler

Kurtlar vadisi pusu tabiki.

çocuğunuz akpli olsa ne yaparsınız

Gurur duyarım tabiki.

florya plajı na haşemalı yobazların doluşması

Florydaki plajda zaten kapalılar olur florya dindar bir semttir. Kıçı açık istiyorsan 2 km yürü Yeşilköye git hepsi anan gibi G.tü açıklar var.

florya şenlikköy ormanı

Şenlikköy değil Atatürk ormanı. Diğer kapısı Basınköyde.

koru florya

Sahiplerinin hapiste olması, 2016 yılı itibari ile normal bir dairenin 2000000000$(6milyon tl) civarı olması alttaki iş yerlerinin(avm) ise sahiperi hapisten çıkınca 25 milyon tl ye satılması ve elinizdeki olan ise floryanın uzağında egzos dumanının içinde ve florydaki daire fiyetlarının %50 pahalanmasını sağlayan konutlardır(basınköy fiyatları için geçerlidir).

aqua florya avm

Araba garajının saati 7 tl olan deniz karşısında bir avm çoğunlukla zengin arapları görürsünüz.

florya kilis sofrası

Bizim evin hemen aşşağısı sabahları kahvaltıya gidiyoruz çok çeşit var ve ilgilenmeleri çok iyi ama bir kahvaltıya 90 tl domalmak bütün zevkin içine ediyor.

öğretmenlerin çırılçıplak ders anlatması

Keske deme mk. Bizde olsa ya menopoza girmiş kadınlar girer ya da erkekler. Haline şükür et.

5 haziran 2015 hdp diyarbakır mitingi patlaması

Mitinitingteki herkes gerbermeliydi bence.

et verecek kimse bulamadım

Aynı durum bizdede var oturduğumuz semt istanbulun en iyi semtlerinden birisi olduğu için durumu olmayan kimse yok 3-4 tane akraba ve kapıcıya veriyoruz sadece. Eskiden çok kişi vardı 3-4 kg verirdik kişi başı şimdi 10-15 kg. En iyisi kesip başka ülkelere göndermek ama işte insan güvenemiyor.

berkin elvan

Devlete karşı gelen çapulculardan biridir.

yazarların ilk aşklarının isimleri

6.sınıfaki Yağmur

rte nin atatürk ten biraz daha başarılı olması

Biraz mı?? Çok daha iyi niye RTE islam ülkesi kurdu MKA ise dinsizlik ülkesi ikiside davalarında başarılıydılar ama RTE nin daha iyi olduğunu söylememin nedeni bende islami bir ülke istememdir.