bugün

her türlü yemeği yaparım. pilavdan sulu yemeklere kadar. tamam güzel olmaz belki kabul.
ama karnımı doyururum. bu yüzden evlilikte bana başka ne verebilir bir kadın ona bakarım.

temizliği de hallederim. tamam belki bir kadınınki kadar düzenli ve güzel olmaz ama hallederim.

yatağa burda girmeyeceğim.

evet kıskancımdır. seviyorsam kıskanırım. benim derim. gavat mı olalım amk.

böyle loser olacaksam olayım. kaybettiğim de muhtemelen götü başı ayrı oynayan bir tiptir.

bir kadını eş olarak kabul edebilmem için bana başka şeyler vermeli.
güzel bir çift göz ve gülümseme mesela.
yine bir erkeğin yaptığı tespittir.
Bu yorumu yapabilmek için türk erkeklerinin tek tek yoklanarak karar verildiğini düşündüm.
Bir bakima haklıdır.kıskançlık konusunda özellikle sanki tapulu malıyız.

Reddedince orusbusun zaten der gibi imali imali konuşmalar vs vs.
şahsen vasatın altında olduğumu düşünüyorum ama mutluyum.
Saydığın hiç bir özelliği barındırmamam ile birlikle, iskandinav kızlarıyla bile iyi anlaştığım su götürmez gerçektir. Sizin tercih meselesi Türk erkekleri, biraz sıkıntılı Türlermiş sanırım. Unutmayın, bir kadını özel hissettiren makyajı ve düşünceleri değildir. Bir erkeğin, güzelliğinden bahsedip, düşüncelerinize mana ve anlam katmaktır. Üzüldüm sana, hoşçakal.
Peki tamam yapacak birşey yok sizlerin düşünceleriniz için.
sen iyi erkeklere denk gelecek durumda olmadığın içindir o.
(bkz: #42810269) goool sayın seyirciler.

sana zaten türk erkeğiyle birliktelik kurucaksın diye bir dayatma yok almanla veya italyanla ilişki yaşayabilirsin ancak denk geldiğin türk erkekleri böyle ise sorun sende demektir.
başlıktaki ilk entryi okuyunca katıldığım durum. mutfakta yardım desen etmezler mutfaktan anlamazlar bir çay yapmak için dahil girseler mutfak düzenini bozarlar
cinsel ilişki durumunu kimse anmak istemesede sıkıntı sonrada aktara ya da eczaneye gidip bir arkadaşım için cinsel güç arttıran şu ilaç şu bitki lazım.
sosyal olarak illede benim dediğim olacak
sevgi saygı yok az denilecek kadar az olanlara da halk kılıbık diyor demiyor ki adam insan olmuş biz olamadık.
(bkz: ağlama melis)
(bkz: yallah ağlama duvarına)
Vasat iyidir vasati kırk çöp.
Ne yapalım, eldeki mevcut bu.
Türk erkeklerini büyüten yetiştiren kişiler türk kadını olunca sonuç böyle oluyor demek ki.
her yönüyle vasatın altında kız söylemidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar