Sen de türban tak ben de takayım herkes türban taksın. Türbanlı bi dünya için el ele..
Canım baş ortüsünü kirli işlerini kapatmak için kullanan şahsiyetsizler için geçerlidir.
Yıl olmus 2020 hala türban mı tartışıyorsunuz.insanlar aç aç.
Osmanlı toplumunda kadınlar türbanlı zanneden neo-osm-çomarlar görmekten bıktım lan.
Düşüncelerin kadar değil.
birbirinizin giyinişine karışmayı,eleştirmeyi,hor görmeyi ne zaman bırakacaksınız?
Dedi asıl kirliliği kendisinin yaptığının farkında olmadan.

Başlığı açan dışında görüntü kirliliği görmedim henüz..
bilindik imansız ateist imansız beyanıdır. net..
Gözlüklerinizin camlarının temiz olmadığını gösterir.

Şu sözlükteki dindar olanlarla olmayanlara yönelik açılan kutuplaştırıcı troll başlıklarınızın afedersiniz de tam ortasına sıçayım. Sonunda küfrettirdiniz beni de!
Bir gerçek.

Doğaya aykırı bir kere.
Felsefi olarak bir şey ifade edemeyen çapsız, şekilci, toplumun değerlerine karşı saygısız ateist beyanı. Ateistin de en vasıfsızı bize düşmüş.
Ne diyeyim annenin gunahi yok.
Seni cekip cikarana yaziklar olsun.
giyim kuşam üzererinden dincilik,
giyim kuşam üzerinden ayrımcılık,
giyim kuşam üzerinden ahlakçılık,
giyim kuşam üzerinden yaşam tarzına saldıranlardan,

nefret ediyorum...

not: giyim kuşam üzerinden trollüğe soyunan şerefsizleri beyinsizliklerine havale ediyorum.
Beyin kirlilgi olusturanlardan çok çok iyi bir durumdur.

(bkz: bu çocuğu doğurduğu için anasına kırgınım)
insanların ne giydiği ile ilgili neden rahatsızlık duyuyorsunuz? bu kadar güzel gökyüzünün altında nasıl bu kadar kötü bir düşünceye sahip olabiliyorsunuz?

anlamak mümkün değil.

yazık!
Örtü Şuuruyla Takılmadığında da ALLAH Katında Bir Değere Sahip Olsaydı; Cennetin Baş Köşesine Rahibeler Otururdu..
Bazen gerçekten gerçek olandır. Düşmanlığım yok fakat özellikle 25 altı kapalı olanların ben kapalıyım demelerine sokayım. Ben açığım benden daha çok seks hayatı, benden daha çok sevgilisi, benden daha çok flörtü oluyor, benden daha namussuz, benden daha fazla badana yapıyor. Tanıdıklarımın çoğunun içinde fitne fesatlık vardı. Bu yüzden adam akıllı hakkını vererek kapalı olmayanlar benim için görüntü kirliliği.
ulan sizene, insanlar ister orası burası açık giyinir ister hep kapanır. bu sizi ilgilendirir mi göt kafalılar, milletin nasıl giyindiğini yargılayacak beyin mi var sizde ne bu cürret?
Sokakta t*rbanlı görünce yönümü değiştiriyorum.
heh başladılar. biri insanların türbanıyla uğraşır, diğeri türbanlıyı savunacam diye açık kadınlara hakaret eder..

yiyin birbirinizi ete para vermeyin. yok birbirinizden farkınız...
Götü açık dolaşanlar da benim için görüntü kirliliği. Hodri meydan.

Edit: başı açık olanlar demiyorum, götü açık olanlar diyorum. imla.