bugün

Hayır türban takarsın eyvallahta illa her ortamda takılması ne kadar uygun bir travesti diyor mu ben camide sevişeceğim diye abartmayın artık.
Mini etekli komandodan yeğdir.
sınırın sıfır noktasını çamaşır suyuyla pırıl pırıl yapar.
işini düzgün yapıyorsa kimseyi ilgilendirmez.
bir 15 temmuz daha götlerine kaçacak müminlerin beğendikleri sacmalık. o zamanda şehit cenazesinde tekbir şov yapan özel harekatı savunmuşlardı, adamların alayı fetöcü çıkmıştı.

o değil, durmamış işte. saçma. gereksiz. çarpık. sene olmuş 2020 övünülecek şeyimiz fethullahçı kıyafetli komandoysa yanmışız.
sessiz güldüm amk.
Ne fark eder? insanları her konuda ayrıştırmayı bırakın orospu çocukları. Müslüman olmasam bile, başörtüsüne de laf söyleseniz, çan sesine de laf söyleseniz konuşurum. Ama siz anlamazsınız. Artık anlamayacağınızı bildiğim için susuyorum. Cahil dinozor sürüsü.
Zorda kalınca allahu akbaar nidaları ile birlikte kendini patlatacak olan kahraman komandolardır.
anaskm o ne.
Askeri konularda hoşlanmadığım hadise. Hak denilirse bu konuların önünü alınamaz. Başka din, kültür mensupları isterse ve yok denilirse ki denilir sonuçta ayrımcılık olur. Bazı kurumların kuralları sabit kalmalı.
Müslümanın gurur ,Münafığın haset , kafirin iç yarası duyduğudur

Rabbim sayılarını artırsın.
ay yıldızı görmesem kim lan bu çapulcu sürüsü diyecektim. bir an pkk kamplarında çekilen fotolar aklıma geldi.

öte yandan,

kamuflaj boyası öyle soytarı gibi kullanılmaz. bokunu çıkarmışsınız tebrik ederim.

türban için bir şey demiyorum. tsk'nın içine sıçtınız zaten.
arkadaşı yaralandığında türbanını çıkarıp turnike için kullanma konusunda tereddüt edebilecek komandodur..
Geldik yoktunuz -Armine.
Jandarma veya personel bayan astsb. Bu. Astsb. Temel kursunda komando temel eğitimi hemen hemen tüm sınıflara veriliyor. Sınıf olarak komando değildir.
Ordu'da erkeklerin içinde çalışmaktadır haramdır tez vakitte kovulmalı veya işi bırakmalıdır.
Uzmanlar kaçıyorsa birader, bu haberlerde şehit olanlar kim iyi bak derim.
olası bir karışıklıkta hepimizin kafasını kesebilecek komandodur. siyasal islamın iğrençliğinin fotoğrafı resmen. alla ekber diye de bağırıyorsa tamamdır.
Daha çok beklersiniz onlar atatürkün askerleri ümmetin değil.
sadece aydan aya maaş günü geldiğinde işi olduğunu hatırlayan akpnin bankamatik kadrolarından olmayacaklarsa neden olmasın.
hakkari'nin dağlarında terörist kovalayacaklarsa buyursun gitsinler.
ismi bile korkutucu ve kokutucu.