bugün

- kafanızdan bir an önce bez parçasını atın.
- aklınızı kullanın.
- kitap okuyun (kutsalınız olanı değil)
- ateist olun.

edit: müslüman arkadaşlar bu kadar sevimli olmayın lütfen. hepinizi seviyorum.
altına mini etek giymeyin harbiden yakışmıyor yaa.
kendinizi özel ve önemli zannetmeyin zira değilsiniz.
uyarıları dikkate almayın, nasıl yaşayacağınızı kendiniz belirler, çevre değil! hiçbir kesimi temsil etmiyorsunuz, sadece kendinizi temsil ediyorsunuz. tek kişi üzerinden genelleme yapanların da koyayım beynine.
camdan seni seyrederken, iki kamyonun arasında sevgilinle nazlı cilveli öpüştükten sonra aynı kafeye gelip, karşımda oturup, giydiğim askılı bluza bakıp bakıp arkadaşına fısır fısır dekoltemden söz etme, sen benden daha işvelisin kızım, yapma.
ağzı ishal olmuş ne idüğü belirsiz insanların sözüne aldırmayın. yıllardır ezildiniz ama dik durdunuz onurlu insanlarsınız. direnmeye devam edin. bildiğinizi yapın. kendinizi ezdirmeyin. kocanıza bile!

(bkz: müslümanları aşağılayan übermensch kemalistler)
kocanızın abinizin size kötü davranmasına izin vermeyin.

unutmayın sizde bir bireysiniz ve en az onlar kadar hakkınız var.

kocanızın arkasından değil önünden yürüyün.

kadın olduğunuz için utanmayın kadınlar bu dünyanın en güzel canlılarıdır.

okuyun yazın araştırın erkeklerin kölesi olmayın.
suratınıza bi ton makyaj yapmayın, cart renkler giymeyin zira türban takmanın amacı dikkat çekmemektir, türban takmayan insanlara uzaydan gelmiş gibi bakmayın, daha ne için taktığınızı bile bilmediğiniz (siyasi ideolojileri olanlar ve bilinçli olanlar hariç)bir bez parçasının kendinizi diğerlerinden üstün kıldığını sanmaktan vazgeçin ve son olarak kafanızdaki türbanın yaptığınız ahlaksızlıkları örttüğü yanılgısına kapılmayın.
taksiye türbanla binip mini etekle inmeyin. taksiciye yazıktır.
bir insan neden başörtüsü takar çünkü allaha bağlılığı büyüktür ve onun emrini yerine getirir. bu bir şeylerin sorumluluğunu almak demektir. eğer örtülüysen davranışlarına dikkat edeceksin başına taktığın şeye göre davranacaksın.

en büyük hata da tesettürü sadece kafaya bişey takmak sanıyorlar. fakat tesettürün üç kuralı var el ve yüz dışında hiçbir yer görünmeyecek vücut hatlarını belli etmeyecek ve içi göstermeyecek şeyler giymektir. bu çok yanlış algılanıyor.

arkadaşlar lütfen hareketlerinize ve özellikle de giydiklerinize dikkat edin.
sokağa çıkarken adam gibi giyinip çıkın. kafayı kapatıp götünüzü açacağınıza götünüzü kapatıp kafanızı açın daha iyi.
Belirgin goz makyaji ile beraber dar kotun altina yuksek topuklu iyi oluyo, devam edin.
o kafanda'ki türbanın hakkını ver abla.
inancınız sadeliğin, tevazunun kalesi olması gerekirken kıyafetleriniz ve yaşam şekliniz başka bir şey söylüyor.

ben şahsen kimsenin nasıl giyindiği ya da davrandığını sorgulamayan biriyken bile öyle örneklere rastlıyorum ki hani bendim marjinal diyorum.

lütfen gerçekten örtünmek isteyip istemediğinizi sorgulayın. yoksa sorgulanmaya devam edeceksiniz.
kafanızı örtmek için altına bir tas koyup uzaylı kafatasına benzetiyorsunuz ya işte o tarz bağladığınızda "sike" benziyorsunuz. yapmayın. bir de bırakın paranoyayı hiç biriniz kapanacak kadar güzel değilsiniz. kafanız hava alsın. haaaa bir de ulan yaz aylarında toplu taşımaya binmeyin ya ter ya da bok kokuyorsunuz. valla bak... öpüyorum sizleri kib.bye.
Ee iyide fahişeler açık kadınlara ''düzgün giyin'' demiyorsa başkasının kalkıp da burada küheylanlık yapmasın dostum.
bir tavsiye başınızı örtüp altıniza tayt giymeyin. örtünüyorsanız adam gibi örtünün.
kabataş taraflarından geçmeyin.
tesettur emri...

allah'in kadina deger verdigini gosterir.
cunku degerli seyler muhafaza edilir.

ne kadar şansli oldugunuzu unutmayin.
Başınızı örttüğünüze göre dar giymeyin, topuklu giymeyin, yaşam stilinizi buna göre belirleyin diyenleri takmayın. isterseniz yalnızca türbanla çıkın. istediğiniz yerde sevişin.

Sıçtığımın toplumunda size gelene kadar zilyon tane bok püsür, sapkınlık olduğunu unutmayın.

Bana kalırsa totemleşmiş ve şuursuz Türk insanının algısına iyice sıçan bu nesneden artık uzak durun. Fakat Madem başınızı örtmekte ısrarcısınız,

Tecavüzün "normalleşme sürecinin" ilk basamağını size tayin edilen yaşam biçminin oluşturduğunu unutmayın.
Üstünüz mekke altınız paris olmasın ya olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun.
özenti olmayın ve türbanı din harici amaçlarla kullanmayın.
zorla takmayın, içinizden geliyorsa hakkıyla yapın, yatmadan önce bir bardak su için kalp krizi riskini azaltır.
Erkeklerin, kizlarin hayatinda kendini ne kadar önemli gördüğünü gösteren başlık. Yok erkekler sacinizdan tahrik olmaz yok asıl buranizdan tahrik olur gibi mal mal konusmayin amk kizlar sanki siz tahrik oluyosunuz diye kapaniyo. Allah in emri böyle ve erkeklerle alakasi yok bu durumun. Tavsiye vermek de kimseye düşmez.
akit gazetesi en güzel uyarıyı yapmıştı: "tüplü televizyona benziyorsunuz"