bugün

Kuran da türban emredilmez sadece örtünün der bu da açık değildir.
takan ile herhangi bir farkı yoktur. yeter ki kendini bilsin.
kuran'ı göt deliğinden silkilirken kulağına fısıldıyanlardan öğrenen embesil söylemi. aç oku ensarlı. okumaktan zarar gelmez yalnız 2 lokma ekmek için kucaklarda fazla gezme.
(bkz: çok şükür bugün de birini donuza ekledik)
kimseyi ilgilendirmeyen namustur.
burada entry kasacağına gidip ibadet etmesi gereken kişi söylemi.
türban yavşaklıktır, deliliktir. hiç bir anlamı yoktur. kadınlara sorun çıkartan, onları ezen, engelleyen sensin. biz de burada manyaklığınızı çekiyoruz.
Trollük yapıp bir seviyeye ulaşmaya çalışan orospu çoçuğu değerlendirmesidir. Trollüğe devam ederse Şimdi bu sözleri talıyaçak omuzlarının amına koyayım...
Hiç kimsenin namusu hiç bir ağzı leşe malzeme edilemez. Erkek orospularına dert olan namustur.
takanları da çok gördüm hem ünide hem lisedeyken.

onlar daha azgındı aileleri yasakcı ve baskıcı tutumu yüzünden.

gerçek bu. gidin rastgele bir imamhatipin kapısından içeri girin demek istediğimi anlayacaksınız.

genelleme yaptım da elbet edebiyle takanda vardır. DErdim o iyi bu kötü demek değil.
Türbanlıların çoğundan daha namuslu olan kızlardır. kafayı kapatmakla namuslu olunmaz.
namus kavramını zaten reddediyorum ama ahlakı tartışacaksak bir bez parçasından fazlası olduğunu kabul etmek önceliklidir.
Türbanlılardan daha namusludurlar ha sakın olaki ben türbanlılar o..pudur öyle bir şey demiyorum.
türban takmayan kız, kız olduğu için namusludur.

ama türban takan kadınların hepsi namussuz dur.

çünkü kızlığı kalmamıştır..

dolar bozdurur gibi, bozdurmuştur..
bir bez parçasıyla namusun korunmayacağını bunun kişilikte olduğunu unutmamalı ve namus, iffet gibi kavramları şahsın kendi özgürlük anlayışına bırakmalıyız. insanların taktıkları şapkadan hiç bir yargıya varamayız.