cv
kapitalizmin bir a4 e sığan kölesi olarak insan.
konuşmayı bilmeyen nerden nasıl duracağını bilmeyen hayatta karşısına çıkan engelleri nasıl aşabileceğini bilmeyen kendi ayaklarının üzerinde duramayan dışardan bakınca odun görünen (erkekler için: kızlar tarafından olgun erkek olarak adlandırılıp çok hoşlanılan) kişilerin yaşam felsefesi ile gerçekleştirilebilecek eylem.
ilkokul ve ortaokul dönemlerinde öğretmenlerin ısrarla "hadi çocuklar hayatınız hakkında kompozisyon yazın" demesiyle yapılan eylemdir.
şimdi bi kağıdı al. üstüne bi nokta koy. sonra onu paramparça yap. sonra camdan aşağı at. aşağı in noktalı parçayı bul. sonra onu yak.külünü jack daniels bocaladığın bi bardağa boşalt. sonra onu iç. ve sonra eğik dur biraz.al sana soru işareti.
ADIM MUHSiN TOPRAKTEPE,

kabataş erkek lisesi mezunuyum,
galatasaray üniversitesi hukuk fakültesi mezunuyum,
boğaziçi üniversitesinde kamu yönetiminden yüksek lisans yaptım.

ankara cumhuriyet başsavcılığında görev alacaktım.

ama olmadı.

olmayınca ben de gittim yakın yerden ev tuttum.
servis parası vermedim.
sigarayı bıraktım.

ölmeye karar verdim. bari ölürken rahat bırakın ulan allahsızlar.
Hayatı boş yaşadığını anlatır insana.

" Elalem 1000 sayfalık otobiyografi yazıyor, sen kalk bir sayfa anca yazabil, tühh" diye anne tarafından azarlanılabilinir.
Tüm bedeninde 2,80 ebadındaki toprağa sığar.
(bkz: iki seksen uzanmak)
muhterem bir abaza için, vajina ve penis çiziminin yeterli olduğu a4 kağıdını sınırları içerisindeki gizemdir. gizemden kastım da anlayın işte;
(bkz: sevgililerin buluşması)
(bkz: courier new)
(bkz: 0 1 punto)
yarım a4 kağıdı bile fazladır anlatmayı bilene.
karalem bir imgesel ile sığdırılabilir bir durumdur.
tek kelimeyle söylerim ben bunu yazmaya gerek yok. hiçliği. çoğu kişi hayatını çok da farklı olmayan şeylerle doldurmaya çalışır. şu an dünyanın bi çok şeyine sahip olsanda, birisiyle en büyük aşkı yaşadığını düşünsende, bunların önceden tecrübelenmemiş olma ihtimali yoktur. bu yüzden bir şeyin ikinci kez yaşanması en büyük şey olamaz. yani çoğumuz kökünde aynı atomlardan oluşan aynı şeylerin peşinden koşan maddelerin değişik bir formuyuz. bu tarz hırs düşkünü, tatmin amaçlı hayat yaşayanlarda benim gözümde kocaman bir hiçtir. sokaktaki izmaritten farkı yoktur. yazmadan önce düşünmek gerekir. bir cümleyi bile.
a4 boyutlu kağıdın fazla geleceği olay. bir cümle ile özetleye bilirsiniz hayatınızı.
--spoiler--
sen kimsin? benim hayatım bir kütüphane ansiklopedisi olur, sen hayatını bir a4 kağıdına ancak sığdırırsın.
--spoiler--

bunun gibi birşeydir.
askerde yapılan eylem.
şükredilecek durumdur, yazının icadından önce ölü gidenleri düşünürseniz. hele a4 düzeyi sadeca bir asır hadi bilemediniz iki asırlık olaydır. yetinmeyi bilmek lazımdır.
(bkz: cv)
o anda zaten tum yaşamın hiç olarak gözükeceği için hayatında hiç de zorlanmayacağın eylemdir.
AÇIKLAMA:benim gözümle hayatın şu anda da bir hiçten farkı yok.
Öldürsen sığmaz denilesi durumdur. intihara kalkışırsam, kitap yazıp ölmeyi düşünüyorum, en azından ünlü gideyim. *
intihar öncesi yazılan son mektupların ölümden birkaç dakika öncesini düşünerek ömrün 50 sene mi dersin 100 sene mi dersin bütün hayatını o a4 kağıdına sığdırmak isteyen insanın son tümceleridir.