bugün

oldukça enteresan bi durumdur. bugün yolda yolakta gördüğüm istisnasız tüm barzolar sarı kırmızı formalı idi. lan bi tane de adam gibi adam olsa içlerinde. kızları güzel allah var. yatakta iyi gibi görünüyorlar. evet.
Galatasaray lisesinin değerini düşürmez.
mahalle maçlarında da her pozisyona el diye bağıranlarda hep fenerlilerdi.
fatih terim ingilizcesi buna bir örnek.
galatasarayı çekemediği için fenerli olanlar genellemesiyle yarışamaz bile.
tüm ünlü gaylerin galatasaraylı olması gibi bir şeydir.
Sabah sabah "ben niye anneme küfür ettirmiyorum ki" diye düşünen piç tespiti.
cevap verip de konuyu popüler yapmayın, ezikle ezik olmayın.
Apo çünkü Galatasaray'ı tutar ondan dolayıdır ve Galatasaray'ın renkleri yeşil çim renkleriyle birleşti mi anladınız siz onu.
sebebini de öğrenmiş olduk renkleri sarı kırmızıymış bir de çimlerle birleşince anlıyormuşuz biz onu.

e bre angutlar trafik ışıkları da sarı kırmızı yeşil bu durumda devlette mi apocu, barzocu?

galatasaray'ı karalıycam diye aşağılık birer yaratık haline dönüşmeyin.
genellemenin amuğa koymak böyle bir şeydir.

o zaman bu da benden gelsin.

bazı genelleme yapanlar barzodur.
kesinlikle doğru bir tespittir. eli, yüzü, konuşması bozuk ne kadar insan gördüysem cidden hepsi galatasaraylı.
yeri geldiğinde bilimsellikte sınır tanımayan yavru aynştaynlarımızın son araştırma sonucu.

yeri geldiğinde:

tüik'in verileri hiç de doğru değil, pinpon topuyla olmaz o işler!

başka bir yeri geldiğinde:

yolda gördüğüm istisnasız tüm barzolar...
ooo barzoların karekteri (bkz: aziz yıldırım) (bkz: ercan saatçi) (bkz: ömer çavuşoğlu) kadar aşağılık karekterli değildir galatasaray pkk takımı kürtlerin geneli galatasaraylı diyecek kadar düşen insanlara duyurulur acıyorum gerçekten acıyorum bu kadar kompleksli olamaz bu insanlar biz boşuna leeds united fenerbahçenin türk versiyonudur demedik.
yaşadığı yerin barzo olması.
o halde kıvanç tatlıtuğ ve mehmet aslan ın da içinde olduğu genellemedir. Bunların kombinesi de var. Tüm sülaleleri de gsli. Götüne don al da ondan sonra galatasaraylılara laf at, Gördün mü lan am kim barzoymuş?
ne kadar hödük gördüysem hepsi galatasaraylıydı bu bağlamdan yola çıkarsak gerçeklik payı yüksek önerme.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=CLcKDVUDWbE
(bkz: o garıyın amığa koyim gol at)
"galatasaray asalettir" anlayışını benimseyerek galatasaraylı olmasıdır. bu genelde önceden fenerbahçeli olup sonradan galatasaraylı olanlardır.
fenerli barzolar kadar olamamıştır.

http://img541.imageshack....d0da43c71a7c4a81431b6.jpg

http://www.itusozluk.com/image/rambo-okan_102932.jpg

http://www.habershow.com/.../haberfoto/0911/15953.jpg
Futbol adına hiç bir şey söliyemicek insanlar terör örgütüyle galatasarayı bir tutmaya çalışıyorlar gerçekten acınacak haldeler neymiş kürtler genelde galatasarayı tutarmış ne alakası var ben trakyalıyım anam kofçazlı babam lüleburgazlı bendemi pkk lı oldum şimdi bunu diyecek adama adam denilirmi ????? sen 30 yılda bi türkiye kupası al avrupada 2 kupa alan takıma laf etmeye çalış baktın olmuyor (bkz: ömer çavuşoğlu)denen geri zekalının sözüne bakıp galatasaray pkk takımı de helal olsun bu fenerliler harbıden düştükçe düşüyor eşek derisiyle kaplanmış derileri artık işlemiyor allahınızdan bulun başkada bir sey denmez bunun üstüne bu takım ulan takım bu her türlü orospu çocu tutar abdullah öcalan galatasarayı tutuyor dıye galatasarayla pkk yı aynı eş değerde tutmak birmi ????? her şeyi geçtim

galatasarayın 100 yıl boyunca mustafa kemal atatürke suikast düzenleyen bi başkanı olmamıştır ha birde askerden kaçmak için ÇÜRÜK raporu çıkarcak başkanı (bkz: aziz yıldırım)hiç çıkmamıştır kimse kendini kandırmasın

Kirden görünmicek haldesiniz hala laf sokmaya bakıyorsunuz yazıklar olsun sizinle aynı ülkede yaşadıgım için ben utanıyorum

ha birde galatasaray 100 yılda hiç bir zaman şike yapmamıştır

galatasray pkk takımı diyen ezikler galatasaray yunan takımı fransız takımıda dedi ama siz hiç çenenizi yormayın galatasaray türk takımıdır ve çanakalede bir sürü şehit vermiştir haa birde unutmadan uefa ve süper kupa şampiyonlar liginde 4 çeyrek final 1 yarı final gören ilk ve tek TÜRK takımıdır çekemeyen anten taksın bu gidişle de göremessiniz.