bugün

ünlülerin kapışma mekanı.

(bkz: http://www.hurriyet.com.t...atti/17527327.asp?gid=383)
facebook'a göre daha fonkisyonsuz ve daha az kullanıcıya sahip sosyal ağ. Devrim yapıldığı söylentisi üzerine, türkiye'deki kullanıcılarına kapatılma korkusu da yaşatmıştır. Oysa twitter üzerinden devrim yapılmamıştır, devrimin söylentisi yayılmıştır.
modern dedikodu, ismi ile müsemma twitter işte, işi gücü bik bik bik, yok efendim faceden coolmuş, niye tek farkı ingilizce olması, dil bilmeyenin iyi kullanamaması mı? ki güzide magandalarımız orada bile varlıklarını itina ile dünya çapında tescildeler... her ne ise, en sinir bozucu tarafı twit denen iletilerin sınırlı olması ve aştığınızda verilen o ukalaca uyarı...
az önce beni dumura uğratan sosyal paylaşım platformudur.
allah cc'yi takip edebilirsin diye yanda öneri çıktı lan. çok korkuyorum, kapatsam mı?
Facebook un yanında biraz daha sönük kalır , çok özelliği olmaması buna nedendir tabi ünlülerle konuşulmasıdır belki de onu farklı yapan . Ayrıca hala twitter hesabım yok acaba açsam mı ? diye düşündürür beni bu aralar..
Ünlülerin teknolojik günlüğüdür. Aslında her magazine karşı ünlünün, içinde bir magazin muhabiri olduğunun kanıtıdır.
giriş sayfasında yenilik yapmış olan sosyal medya ağı. müptelasıyız.
siyasilere son sürat giydirmeye devam ettiğim mekan.

haa bir de sözüm ona entelektüelim diye geçinenler var ki, onları ayrı bir seviyorum.

bu arada; http://twitter.com/duzenliyazarim
Face gibi ergen sivilcesi değil: milyonlarca saçma ve gerizekalı "beğen bizi" sayfaları yok, kimse birbirine hacı diye selenmiyor mal gibi. o ne öyle ya.
Myspace gibi karışık da değil.
çok gğzel.
Facebook'tan sonra Türk aşıklarının yeni ağlama duvarıdır.
sosyal medyanın göbeğiymiş. vallahi ben demedim öyle dediler.

yalnız ben twitterla ilgili bir şikayetimi söyleyeceğim her şey iyi güzel. 140 karaktere bağımlılık biraz sıkıntılı ancak ben twitleri birbirine bağlıyorum aklımca çakallık yapıyorum. yalnız şu var ki dm gelince bi` ışık yansa ne bileyim bi" ıslık çalsa, bi" el etse fena mı olur?

yoksa ışığı falan yanıyor da ben mi yıllardır cahil kaldım?
çok pis bağımlılık yapmıştır bu site efenim.
malumdur. tanım yapmaya gerek kalmayacak kadar tanım girilmiş internet sitesidir. zamanında duyduk biz bu twitter'ı bir girelim bakalım ne var ne yok ne işe yarar dedik tee sene 2007 o zamanlar tayyip başbakan düşün. bir giriş bir çıkış 2011 kışbaharına kadar girmedim yemin ederim. Alıştırmaya çalışıyorum kendimi. 0 rh negatif kan arar gibi arkadaş arıyorum. Beni takip eden o kadar az kişi varki inan yazasım gelmiyor bir şeyler. yazmak istiyorum. okurum olun istiyorum. sizi seviyorum. http://www.twitter.com/dizzydewiL
türkçe dil seçeneğiyle gülümsetip düşündüren sanal tahta.
türkçe dil seçeneği ile facebook ' a dönme yolunu açmış olan sosyal paylaşım sitesi .
retweet kelimesini nasıl türkçeleştirdiğini merak ettiğim uygulama. yine de orijinal dilinde kullanılmalı!
severek girip çıkıyoruz.
ne iyi oldu türkçe dil seçeneğinin eklenmesi. kullanım yaşı ortalaması zaten 15'ti, böylelikle 12, 13'ü bulur. iyi iyi, çok iyi.
türkçe dil seçeneğinin eklenmesiyle kısa zamanda crazyboy89'lar delifişekler'le dolup taşacak olan sosyal paylaşım sitesi.
artık türkçedir. kimi elitistler bu duruma çok üzülmüştür. aslında ben de üzülmedim değil. bir hafta sonra "türk'ün gücünü dünyaya göster 1 milyon tweet!!" gibi şeyler görmek istemiyorum ben de. yine de diğer yurdum gençleri de faydalansın bu oluşumdan. sadece o durumu görmek için beklerim.
dilini türkçe olarak değiştirdikten sonra yüzde hafif bir tebessüme neden olan hede.
facebooktan öte bir oluşumdur. duvarın sana aittir bir kere, retweet yapmadığın sürece başka isim gözükmez duvarında. öyle duvarını kapatma olayı falan da yoktur.
türkçe olduktan sonra türkçe olmasıyla ilgili espriler üretilmiştir, ben bulamadım espri, sinirden elim ayağım titriyo, orası ayrı mevzu.
bir de türkçe olsa ne olacak, arapça olsa ne olacak, ingilizce olsa ne olacak, kullandığın 3-5 buton zaten arkadaş.
değişen bir şey yok.
güzel ülkemin modern dedikodu ağı. kim nerede ağda yaptırmış, hangi renk oje sürmüş, hangi renk tanga giymiş, kimin sevgilisi kimi becermiş gibi pek çok gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. psikopata bağlamak için bire birdir. tavsiye edilir.
ilk bir ay hiç takipçim olmadığı halde kendi kendime konuşmamı geliştiren site. Sonunda feryadımı duyan bir kaç canlının çıkmasıyla 140 takipçi edinebildim. ailecek begenerek tweetleşiyoruz.
kanal istanbul günün öne çıkan başlıklarından olmuştur. çok lazımdı.