canımın çok sıkıldığı bir gece de kendisine "sıkılıyorum" dedim.
o da sağolsun oltayı saldı.. iki tane sazanımız, eğlencemiz, çerezimiz oldu.
sayesinde güldüm, eğlendim. tanrı onu hep güldürsün.
lan bu benim arkadaşımmış baya baya şimdi öğrendim... 1. nesil yazar olacak adamdır aslında da tenezzül etmemiş geç gelmiştir sözlüğe...
uludağ sözlük için burada olması bir şanstır kanımca.
nesildaş kardeş gecenin bir yarısı karşılıklı sözlükten kadeh kaldırmışlığımız vardır.
(bkz: #11389568)
acur turşusu yakıştırması beni benden aldı.*
#11113163 mercedes hakkında bilgisi olan yazar.

Bu sözlükteki ilk gireceğim entry. Bunu da sizinle başlatmak istiyorum izninizle. *
Ve sözlükteki ilk artı oyu size verdim. Mercedes hakkında detay edinmeyi severim.
nickine hasta oldum, daha da bişey demek beyhude olur yahu.
kendisini daha görmemiş olsam da nickini çok beğendiğimi söylemeliyim.
kendisini daha görmemiş olsam da, sırf tosun paşa için sempati duyduğum yazar.
biralarımızı yudumlayıp bir yandan da doritoslarımızı yerken (öss'ye girmişiz, fazla da umutlu değiliz.), hiç beklemediğim bir anda ağzımın içine parfüm sıkarak beni kusturmuş yazardır. resmen pakedinden çıkmış formunda panço kustum lan...

ayrıca kendisi ile beraber lise 2'nin başında tuvalette sigara içerken yakalandık ve kaya köker'den tokat yeme korkusu yaşadık. (kaya köker'in işaret parmağının çevresi 6-7 cm falandır.)

has adamdır ve herkes de değerini bilir bunun. göründüğünden daha güçlüdür kesinlikle... dövdüğü adamlar da çok yaşamaz.

unutmadan, kendisi hakkındaki en değişik ayrıntı 1 senede boyunun 30 cm kadar uzamasıdır. sene başında omzuma gelirken, sene sonunda ben onun omzuna geliyordum.
adı şu an disko kralında geçen yazar.
adını şimdi disko kralında duyduğum yazar. tebrikler.
meşhur.
(bkz: şöhret oldu ibne)*
disko kralında ismi geçen yazar. * tebrikler.
o nasıl bir entrydir öyle dediğim entrynin yazar kişisidir. şimdi hep dolup taşacak buralar. * *
güzel tespitleriyle entry si disko kralında okunan yazar. tebrik eder başarılarının devamını dileriz efendim.
zaman içinde şöhreti unutulacak olan yazar. * *
yine de tebrikler.
bu saatte uyumuş, yarın da ne imiş lan bu meşhur disko kralı entarisi diye soracaklara;

(bkz: #11899854)
(#12882814) işte bu entryle çok güldürmüş yazar.
(bkz: #12970020)

%700 kir varmış kanka. bi yerde okumuş idim.
en sevdiğim yazardır.
7.nesil nicki çok hoşuma gitmiş yazar.
Kahvesini pukskurkturdugum yazar. Yuzunuze az da olda bir tebessum kondurabilmek ne hoj.
Samsunlu,delikanlı,mma düşkünü ayrıca kapımın her zaman açık olduğu bir kardeşim,sohbetiyle takdirimi ve sevgimi kazanmıştır. (çay kahve her zaman).
#17390586 güzel yazmış. sözlükte böyle şeyler görmeyi hep umuyoruz . bırava.