bugün

Uğruna eriyebileceğim ama Anka kuşu misali küllerimden yeniden doğabileceğim; karşımdakine tamamen aktarmak istediğim ve uzun gündüzleri, geceleri yaşamak ve yaşatmak istediğim olağanüstü duygu.

Öyle bir duygudur ki, karşınızdaki onu hissederse siz yeniden doğarsanız. Sabahları uyanmak için müthiş bir sebebiniz olur. Şanslıyım ki müthiş bir sebebim var ve erimeye hazırım.
vazgeçmek için birçok neden varken vazgeçememektir.
Bisküvi olanı diş düşmanı ağrıtıyor hemen.
Ankarada ki de kaşar.
Bihter'in salak mısın cemile derken yediği çikolata. Cemile kahveyi telefona dökmüştü.
Sonunda seni prangandan çıkardım.Hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Çünkü meğer senmişsin bana mutsuzluk veren...Şimdi ihtirasım kalmadı.Artık özgür bir şekilde yolumda ilerleyebilirim... Çünkü tutkularınızı serbest bıraktığınız an sosyal egonuzun pes ettiği andır... Şimdi ne aşk duyabilirim ne de bağlılık artık. Zaten kimseyle bağım olmadı. Şimdi tamamen özgür oldum. Huzuru götüren tutkudan kurtuldum... Şimdi sen bir edebi eser oldun. Ben de hissiz,duygusuz bir insan artık...
"...insan en çok neye düşkünse ondan yara alır. çünkü tutkular bizim yumuşak karnımızdır..."

(Kafa Dergisi - mahir ünsal eriş, Sayı: 39)
icteki enerjiyi korukleyen guclu his. yasami anlamlandiran. sevismeleri guzellestiren. hislerin en yucesi ve en guzeli. seytanla dans etmektir tutku.
Tadı leziz.
görsel
tutku ,arzu .
insana yaşadığını hissettiren en yüce duygu.

Eğer hayatınızda tutku yoksa, sadece nefes alıp veriyorsunuz demektir.
eski esim benim en basarılı iliskim. 7-8 sene non stop, 10 kusur sene aralıklarla surdu.
bosanırken bana dedi ki "insan senle o kadar mutlu hissediyor ki..kendini bulutların ustunde gibi hissediyor. boyle mutlu olmak mumkun degil. hayatımın en buyuk mutluluklarını senle yasadım. ama sonra depresif oluyorsun insanı surum surum surunecek kadar negatife cekiyorsun. boyle mutsuz olmak mumkun degil. tum bunlar yerine bana sadece huzur verseydin yetecekti, bunların hicbirine gerek yoktu."
oysa unuttugu bana asık olmasının sebebi tam da buydu: -tutku