1. 1.
  yurt dışı eğitimi için merak edip girdiğim ancak amacına uymamış sitedir kendisi. hayır nasıl bir insan silsilesidir bana denk gelen merak ediyorum. öğretmen lisesinde arküterya bilimi okurken bir acentede ofset baskıcı olarak çıraklık yapıyorum diyorum hala ne güzel diyorlar. **
  5 ... dibi dibi rek
 2. 2.
  yurtdisinda egitim hakkinda konusmak icin girilen fakat girildigi gibi cikilan, egitimden baska her amaca hizmet eden seviyesiz forum.
  ... zirvanindaniskasi
 3. 3.
  yurtdışında eğitimi araştırmak için üye olduğum site. faydalı bilgiler barındırmasına barındırıyor. fakat anında telefonunu veren bi dallamadan mesaj da gelebiliyo.
  ... bonusssimo
 4. 4.
  facebook'un yandan yemiş halidir. *
  1 -1 ... kabaday
 5. 5.
  yurtdisinda egitim amaci olan arkadaslara gayet faydali bilgilerin verildigi sitedir. bizzat okuyan arkadaslar tarafindan.
  ... fidelio
 6. 6.
  zamanında yurt dışında okumaya gitmeden önce üye olduğum bilgileri aldıktan sonra birdaha uğramadığım sitedir. bir dünya apachi var ne yazıkki.
  ... irregular
 7. 7.
  bir zamanlar çok samimi, sıcak, güzel şeyler paylaşılan bir forum sitesiydi.
  ve o zamanlarda sağlam arkadaşlıklar kurulmuştur, iyi dostlar kazanılmıştır.
  ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
 8. 8.
  bir facebook klonudur.
  -1 ... buny
 9. 9.
  http://www.turkstudent.net
  1 ... tonights the night
 10. 10.
  dört bir yanına google reklamları ekleyen sosyal ağ olmaya çalışan sitedir. hiç mi kafanız çalışmıyor ya... uğraşmışsın didinmişsin türklere yönelik sosyal ağ kurmaya heveslenmişsin, ama sitenin dört köşesine google reklamı koymuşsun...

  (bkz: olmadı şakir olmadı)
  ... bsgaq