bugün

aslında kurtcell kullanmak isteyen ama mecburiyetten turkcell kullanan kürttür.
(bkz: turkcell)
(bkz: zorla değil sike sike)
edit: (bkz: eksile beni pakize)
turkcell in çekim gücüne kapılan kürttür.
Türkler tarafından tanımlaması yapılan kürttür.

Bir türk buraya turkcell kullanan kürt diye bir şeyler yazıyor, hakaret etmek için hazır bekleyen öküzler ise sanki kürt gelmiş buraya "TÜRKCELL KULLANmak istemiyoruz lan kürtcell çıksın" demiş gibi mal mal yorumlar yazıyor.

sonra birileri tepki gösterdiği zaman "aha bölücü bunlar" diye vatan millet sakarya muhabbeti yapılıyor.

yani sike sike önce o beynini kullan.
(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: vodafone kullanan türk)
amerikan malı bilgisayar, fin malı cep telefonu, japon malı televizyon kullanan türk'ten bir farkı olmayan kürt'tür.
Kimliğini telefon hattında bulmayan, insanın dönüp kendisine şöyle bir bakmasına vesile olan kürttür.
(bkz: ben nerde yanlış yaptım)
kafatascilikta son nokta yi isaret eden itham. ulan beyinsizler, ulan salaklar, ulan gerizekalılar. elindeki telefon yabancı. elindeki tv yabanci kalkmis burda bla bla agzindan siciyorsun. olm bi gidim bile beyin yokmu? nasil yaratiklarsiniz lan? kurtler bayagi acitmis herhalde sikerken. senin turkcell diye ovundugun sirketin paralari nereye gidiyor biliyormusun? vatana hizmete mi gidiyor yoksa sahibinin cebine mi giriyor. yoksa babanin mi sirket. ha bu arada gotunuz yiyorsa kullandirnayin. gotunuz yiyorsa bizi yasatmayin bu ulkede. aha mrydan. otuz yildir silecez supurecez dediniz ne oldu yarram? ha ne oldu? bitirebildiniz mi? biteremezsiniz. sike sike bizi kabul ettiniz edeceksinizde.
not: terorist degilim ama boyle andavallara karsu teroristim evet.
Amerikan malı kullanan turkten farkı yoktur.
Eşek siken türkle aynıdır. Sikme amk neyine özeniyon.