bugün

(bkz: attan inip eşşeğe binmek)
özellikle yurtdışı seyahatleri yapanlar için en akıllıca davranıştır. turkcell in dakikasına 7-8-18 tl yazdığı ülkelerde 1tl ye konuşabiliyorsunuz.
Vodafone olan ülkelere seyahat ediyorsanız veya yurtdışında yaşayan bir vodafone abonesini düzenli aramak zorundaysanız ( yaz aşkı, manita, eş, dost) akıllıca bir seçim olacaktır. Red tarifesi ile herşey dahil tarifeleri gayet hesaplı. 9.9 tl. Günlük ücrete (kullanıldığı güne tabi), yarım saat konuşabilir, bayağı bir sayıda sms atabilir ve az da olsa (50 mb.) internete girebilirsiniz. Bir yurtdışı gezimde Turkcell'in petrol hattı borusu hacmindeki borusunu yemiş biri olarak şiddetle önereceğim transferdir. Turkcell domestic bir tekeldir ve tecavüz sistemiyle çalışır. özellikle Turkcell sizin yurtdışına çıkan bir abone olduğunuzu anladığı anda sizi köküne kadar sikmenin her yolunu bilir. vodafone'a geçtikten sonra anladım ki turkcell 10 sene boyunca faturalı hattımla çok fena geçirmiş.
parayı azalttığınız için kalite de azalır.
dünyanın en malca hareketidir.
attan inip eşşeğe binmektir. hele ki akıllı telefon ve 3g kullanan biriyse.
Doğru yola gelmektir.
Mantıklı harekettir. her yöne 500 dk, her yöne 1000 sms ve 2 gb internet 24 tl daha nolsun. Geçen de spotify premium + 500 mb interneti +5 tl ye teklif ettiler. Hemen aldım. Memnunum.
kızgın kumlardan serin sulara atlamaktır.

her ay en aşağı 150 lira gelirdi. aldığın belli değil, verdiğin belli değil.

bu ne dersin izah edemez, dava açıyorum dersin o zaman bir 50 lira indirelim der...

sevenlerine mübarek olsun turkcell. hukuk sistemi adam akıllı bir ülke olsak tazminat ödemekten batardı.

vodafone'un da ufak tefek çakallıkları var belki ama en azından soygun boyutunda değil. 1 lira, 2 lira.

aylardır 30 liradan bir kuruş fazlasını ödemedim ve yılların turkcellisi olarak turkcell'e çok güzel iltifatlarda bulunduğumu söylemek zorundayın bu süreçte!

vodafone cillop gibi çekiyor ayrıca, yıl olmuş 2015, bim bile operatör olmuş. vodafone çekmiyor diyen adam ne derece inandırıcı olur?

zaten son yıllarda turkcell'den vodafone'a kaymanın rakamları ortada.

turkcell'le bir daha ömrüm boyunca işim olacağını sanmıyorum. yanarım yıllarca soyulduğuma.
(bkz: Attan inip eşeğe binmek)
kalite maliyet gerektirir . bu maliyeti karşılayamayanda vodafoneye gecer . mantıklı . vodafone türkcellin 6-7 tık altında ama hesaplı yani .
Sürtünme katsayısını azaltmaktır. Şöyle ki ;Göte kazık sokmak yerine daha yumuşak olan dildo sokmak.
Hem hizmet kalitesinde artış yaşamak hem de kol gibi faturalardan kurtulmaktır.

Hala Turkcell kullanan mı var ya.
aveada her yöne 500dk 5000sms ve 2gb sınırsız internet 23 tl.

aveaya beklerim.
hayırlı olacaktır. domalmaktan zevk alanlar buyursun devam etsindir.
1 sene civarı önce yaptığım eylem.
Mutluyum.
Yurt içinde Performans açısından hiçbir fark göremediğim eylemdir.
Yurtdışında vodafone daha iyi.
Şu an için çok Daha ucuza daha iyi hizmet alıyorum.
Umarım vodafone da turkcell gibi dejenere olmaz.
profiterol tadında harekettir. Kazık turkcell 'e para kaptıracağına tabi ki vodafone.
vodafondan memnun muyum ? müşteri hizmetlerinin bir b*ka yaramaması haricinde, vasat işte.

ama türkcell gibi ensar destekçisine kuruş dahi kaptırmamanın huzurunu yaşıyorum. o da yeter.
yaptığım eylem. en azından soyulmuyorum. şu an faturam yarıdan fazla düştü daha çok internet hakkım var, hiç problemde yaşamadım. ha bir de ensar vakfına para bağışlamamış olmak insanı vicdanen rahatlatıyor.
net 40 lira aylık kar etmektir.
ben aveadan geçtim ama kampanyaları için değilde vodofone menüleri için geçtim. onun dışında sıkıntı yok. ucuz kaliteli bir hizmet sağlıyor.