bugün

Kol sentırı her aradığımda bana söylettirilen söz. Söylemesi hiç de kolay değil. Sanki "türksel beni götümden siker" demişim gibi hissediyorum ki galiba öylesi daha doğru.
turkcell beni götümden tanır denince de rahatça geçilebilen turkcell'in güvenlik aşamasının parolası.
sen beni daha tanıyamamışsın turkcell!
(bkz: teknoliji ilklerinde hissetmek)
küfürle karşılık verilmesi gereken turkcell şeyisi.

şöyle ki: bir gün vapurda olduğum esnada turkcell müşteri hizmetlerini aramıştım. müşteri temsilcisi bir abla çıkıp ''turkcell beni sesimden tanır'' hedesini anlattı bana. ben onlara ''turkcell beni sesimden tanır'' diyecekmişim, onlarda beni sesimden tanıyacakmış. vapurda olduğum için sessiz bir şekilde söyledim. ama kabul etmedi. ben de bağırarak söyledim ama gene olmadı. vapurda rezil olduğumla kaldım sadece. he bir de liralarım gitti tabi.
müşteri hizmetlerinin milyon tane soru sormasından sıkılan insanlar için iyi bir yol gibi görünse de işimiz düştüğü zaman ya sesimiz kısıksa ya da o gün eskisi gibi çıkmıyorsa? yine eski yöntemlere mahkumuz.
sesli imza işlemi sonucu turkcell merkezlerinde onlarca kişi arasında sarf edilen cümle.
"turkcell sizi sesinizden tanır, paranızı alır."

- itirazı olan ?
hastane bahçesindeki 50 60 yaşında teyzemi madara eden turkcelle teşekkürler sayesinde arkadaşla gülmekten öldük.

türkcell beni sesimden tanır beya

lütfen tane tane konuşun

türkcell beni sesimden tanır beaa

anlaşılmadı

tane tane tane tane tane tane

bu turkcell adamı madara eder.
operatöre bağlanmak için söylemeye mecbur bırakıldığımız cümle, bunu söylemeden bağlanamaz mı merak edilmektedir.
gereksiz bir uygulamadır. defalarca söylemiş olmamıza rağmen tanımaz.
Turkcell Abonelerinin mal yerine konulmasıdır. Sokakta kendi kendine turkcell beni sesimden tanır diyen adamları görünce bir girip bakayım dedim hakikaten varmış böyle bir şey.

7-8 kere söyledikten sonra amına koyim turkcell deyip kapattı adam ahahah.
Aranıp değişik değişik şeylerin söylendiği sonra da tanımadı la mk ne biçim turkcell bu diye dalga geçilen bir servistir.
desibeline kadar tanımaz.
başka operator e geçme sebebidir.
insana, istemsiz küfür ettirebilen uygulama.

ilk dıttan sonra turkcell beni sesimden tanır dedim. sonra ikinci dıttan sonra tekar turkcell beni sesimden tanır dedim. üçüncü dıt da gelince küfür edecek gibi oldum bi garip oldu, turkcell beni sikeğmden tanır dedim. tam kapatıyordum, sayın alivelisa dedi. vay amk dedim sonra da içimden.
Ses tonunu değiştirip icra ettiğim sosyal aktivite.