an itibarı ile gerçekleşen olaydır.-8tl ile bedava mesaj hemde arama yapılabilmektedir.şahsım tarafından denenmiştir.
doğru haberdir. istediğinizi yapın lakin bu çok uzun süre sürmeyebilir.
(bkz: bug var la bug var koş)
kontör'ün piyasadan kaldırıldığı bilmeyen kişi tespiti.

edit: düzeltildi, tamam sakinim.
nasıl oldu bilinmez ama iyiki olmuştur.
rahat rahat konuşabilirsiniz.. Hayat paylaşınca güzeldi değil mi?
kimi insanları ilgilendirmeyen, hatta bi tarafımda değil derken, kimi insanları heycanlandıran durumdur.*
Su anda turkcell in sisteminin cökmesi sonucu beleş netden yaziyorum.
(bkz: allahını seven telefon numarasını versin)
arayacak kimsesi olmayanlar için önemsiz hadise.*
teyit edip onayladığım çöküştür.
Aslında ihtiyacım yok fakat boş mezar bulsa girecek biri olarak, sorun hallolana kadar turkcell'i sömüreceğim.
son derece ilginç olay. herşey ücretsizken başka bir numaraya ceplira gönderiminin nasıl sonuçlandığını merak etmekteyim. deneseniz de bir bilgilendirseniz.
sonradan göte girmesin de.1,5 saattir görüşme yapıyorum aşkımla.
turkcell in kanını yerde koymayacağı çökmedir.
zamanı manidardır, sömürüyorum ben de. sonradan göte girmesin de.
gerçektir. bedavaya internete girebilir, her yöne mesaj çekebilir, her yönü bedavaya arayabilirsiniz. bazıları kardan ( yollardan ) * dolayı turkcellin böyle bir şey yaptığını söylüyor ama bilemiyorum.

(bkz: yaşasın) yandın turkcell

ha tabi daha sonra harcadığımız miktarı alırlarsa hiç şaşırmam. * belki bilerek yapmışlardır.
(bkz: amerika nın oyunu bunlar)
görsel
teşekkürler turkcell hayat paylaşınca güzeel!
turkcell in acısını sike sike çıkartacağı olaydır.
türkcell'den açıklama: aramayın laaaaan. kontör yükleyince hesabını sorarız.
küçük bir zamla acısı acı acı çıkarılabilecek durumdur.
(bkz: arayacak kimsesi olmayan adam)
sadece arama ve sms için geçerli olan çökme, zira nar paketleri üyeliği, lira transferi vs. yapmak istediğinizde bakiyeniz yeterli değil diyor. yüksek ihtimalle turkcell bunun hesabını çıkartıcaktır gibime geliyor mevcut bakiye sistemi sorunsuz neticede.
turkcell müşteri hizmetlerini aradım, "abi kablo kopmuş arkadaşlar uğraşıyor" dedi. 3-4 saat yok sistem. muma talim.
içeride film izlemekte olan kardeşimi arayıp, geçenlerde 10 tl yüklediğim halde 2 tlmi kesip 8 tl yükleyen turkcelli protesto etmeme vesile olmuştur.
kendi kendime mesajlaşmama sebep olan çökme durumu. bu saatte kimi arayayım ulan.
umarım turkcell yarın bize çökmez.
(bkz: turkcell in abonelere çökmesi)
gece gece beni benden alan hadise. inanır mısınız durmadan akan gözyaşlarım yerde derinliği 1 cmyi bulan minik bir gölet oluşturdu, üzüntüden uyuyamıyorum. evet.