bugün

nickini gören de bir şey sanır.
müslüman değilsen türk değilsin.
bu ne Türk düşmanlığıdır arkadaş Türklüğü Atsız dan öğrenin böyle babaları belli olmayanlardan değil.
Türk sözünü ağzına bile alamayacak kanibozugun tekidir.
Bence güzel şeyler yazan yazar. Kime battı?
dikkat çekmek istediğim nokta burası ekşi sözlük değil.

bakın bu arkadaşın karmasına bakalım eksilerde yüzüyor. peki neden ekşi'de değiliz dedim.

çünkü ekşi sözlükte ciddi anlamda bir türk nefreti var. ama burası tam zıttı bir mecra. burada türk sevdalıları daha çok.

ve şu ana kadar türklük ile yazı yazan daha doğrusu nicklerinde veya yazılarında türklüğü yüceltenler burada eksi karmaya sahip olmaz genelde.

ama bu arkadaş sabahtan beri sadece cahilce gerçek anlamda cahilce bir şekilde sadece dini inancı gereği belli bir giyimi belli bir yaşam stilini seçtiği için türk olamıyor.

nedir türk olmak ? sabahtan akşama kadar geçmişte yaptıkların ile övünmek mi ? yoksa sabahtan akşama kadar bu ülke için türk ırkı için çalışmak mı ?

nedir türk olmak ? sözlüğe ortaya bir iddia atıp sonra yazılanları doğruları hiç okumamak mı ?

ortaya bir şey yaz. ama verilen cevapları okuma. tabi her zaman haklı çıkarsın. mesaj yolu ile de konuştuk bence arkadaş lisede okuyan bir öğrenci. günün belli saatlerinde genelde 31 çekme isteğini bertaraf edip buraya girip güya türklük taslıyor.

mesela beni arapperest olmak ile suçluyor. enteresan değil mi ?

neyse biz gençken biz de bu şekilde çok atarlıydık. abilerimiz hep sakin olun derdi kafanızı kullanın derdi. kendisi eminim ki büyüdüğü zaman gerçek türklüğün ne demek olduğunu anlayacaktır.

belki de anlamayacaktır. belki o beyin yoktur kendisinde kim bilir ?
timur'un yüzlerce yıl önce ölmüş kişilerin kemiklerini yakmasını, bu kemiklerin üzerine işemesini övünerek anlatan katliamsever faşist. buna sorsan islamcılar katliamcıdır ama katliamı yapan türkçü bir orospu çocuğu olunca hemen sahip çıkar bunun gibileri.
türk milliyetçiliği ile alakası olmayan, işi gücü Osmanlı ve atsız başta olmak üzere ergen ergen laf atmak olan olan troll vasfına bile layık olmayan ve sözlükten uçurulması gereken bir yaratık. sinir bozucu resmen.

Şunada dur diyen yok ya... NEYSE.
çaşıd olma ihtimali yüksektir.
çaşıd olmama ihtimalini ele alırsak da 14-15 yaşlarında, kendini dünyadaki son türk sanan, timur'a kafayı takmış, kendisi dışındaki herkesi türklükten aforoz eden, tek tabanca bir eleman olsa gerektir.
her halükarda bu kafayla gittikçe türklük davasına zerre katkısı olmayacaktır.
çok enteresan bir arkadaş.

ona göre türkiye'de sadece kendisi türk. diğer herkes araplaşmış veya avrupalaşmış insanlar.

atsız'dan ki türkçülük ırkçılık adına hapis yatan biri , alparslan türkeş'e ki kendisi türk islam sentezini türkiye'de koruyan ne kadar atsız olayından önce ırkçı olsa da atsız olayından sonra islami olarak da değişen , bütün türk büyüklerine ki onların türk dünyasına verdikleri katkının haddi hesabı yoktur sallıyor efendim durduramıyoruz.

arkadaşımız hüseyin nihal atsız beyfendiyi ümmetçilik ile suçlamış. evet la atsız'ı. daha bir tane bile kitabını okumamış adamın neler söylüyor.

neyse kendisi sanırsam orta okulda türk tarihini görünce bir an gaza geldi. ama büyüyünce yavaş yavaş sakinleşir.

fazla üstüne gitmeyin. korkutmayalım delikanlıyı.

bize sağladığı katkılardan dolayı tebrik ediyoruz. evet gerçekten tebrik ediyoruz. o kadar katkı sağladı ki uludap sözlüğe anlatılmaz okunur.
Neden hala uçurulmadığını anlamadığım yazar.
Girdiği entry'lerin hepsi provoke amaçlı.
Eski hesabımda 2 tane entry girdim anında uçurdular.
bi kendi dedesi türk heralde yazarı.
Vasat troll.

Ergenler gibi pipim 15cm der gibi bon torkom bon otoostom.

Bize ne lan Bizene?

Hepinizden tiksiniyorum. Nefret Ediyorum. Bıktım.

Azcık bana bakın da milliyetçilik öğrenin.
(bkz: donuzlanması gereken yazarlar)

(bkz: siklenmemesi gereken yazarlar)
türkçü gibi görünen bir trolldur.
Açtığı başlıklara tıklamadan ona ait olduğunu çok rahat anlayabilirsiniz.
Gizli Atsızcı.
Ünlü yazar tilki'nin de dediği gibi ayrıca;
(bkz: vasat troll)
amınakoyim bir türküm demeyi öğrenemediniz. birisi evladı osmanım der biri müslümanım o bana yeter der ki banane yeterse yetsin biri türk torunuyum der. halbuki türküm dese olay bitecek ne uzatıyosun amk.
Bildiğin troll.
görsel

Türklük görevini kötüye kullanmıştır.
girdiği her entry ile sözlüğün kalite ve değerini bir tık daha aşağı indiren yazarımsı tip!

en kısa zamanda sözlüğe veda etmesini diliyorum inş(amin) *
Türk oğlu değil...
çaylak yediğini görüp üzüldüğüm arkadaş.

atmayın olum böylelerine çaylak. bakın liselerde tam ara vermiş. arkadaş can sıkıntısından ne yapacak * .

ümmetçi bir yazar olarak arkadaşa selamlarımı iletiyorum.

ötüken'de buluşuruz gardaş.
çaylaklığı kalkan über ötesi yazar.

güne hızlı bir giriş yaptı.

uzun zamandır yazılmayanları tekrardan dile getiriyor.

bak değerimi bil en son nick altına ben yazdım. bir de beni sevmezsin.
Nick6 nın 100. Entry sinin sahibi olmaktan utandığım yazar.
Bir daha rahatsız etme beni!
Bu yazara kaliteli diyenleri göstermiştir.
Yazık.
güncel Önemli Başlıklar