pop zaten kirlidir. serdar ortaç buna karabiber oluyor.
türk popu zaten kirli şeklinde zıçılarak farklı bir boyuta çekilebilecek kirliliktir.

Türk popu çeşitli embesillik devirleri geçirdikten sonra en son bu moronik evrede kitlenip kalmıştır.

Bebek'te üç beş tur atanlar için hayat yorucu olduğu kadar süprizlere de gebedir muhakkak.

Mevzunun ekonomik krize ve federasyon açılımına ne kadar faydası vardır o da ayrı bir tartışma konusu olarak siyaset tarlasında ayrıca ele alınasıdır.
ortadan kaldırılması gereken durumdur, insanda sezen aksu'lu dönem özlemi uyandıran gereksiz kalabalık.
türk popu zaten serdar ortac demektir, öyle olmasa bile maalesef bu hale gelmistir; ortada kirlenecek birsey oldugunu sanmak..?
(bkz: yok artık cannibal corpse)
bir kirlilik değildir. zira kendisi şarkıları ile türk halkına seslenmektedir.

(bkz: serdar ortaç ın şarkılara koyduğu mesajlar)
türk popunda serdar ortaç kirliliği diye birşey yoktur. ismail yk gibi bir facia vardır.
suçun sadece türkiye ve türk popunda ve dahi serdar ortaç'ta olmadığı durum. şayet insanoğlu mozart'tan, beethoven'dan, dev bir orkestranın bütünlüğü, uyumu ve yıllarca müzik eğitimi görmüş ve emek vermiş insanların yaptığı müzikten rap müziğe, 50 centlere, puff diddylere, eminemlere gelmiş ise serdar ortaç kaliteli müzik bile yapıyordur denilebilir.

müzikteki kalitesizleşme sadece türkiye ile alakalı değildir çünki türkiye de bizzat kendi müziğinde erozyon yaşamaktadır dünyanın geri kalanı ile beraber.
daha bi 10 sene kirletir, yeni bir şey üretemezse bile eskileri yeniden dinletir. o lükse o paraya rağmen yoruyosa hayat onu, serdarı yoran hayat başkalarına napıyodur merak ediyorum.
"Turk popu mu kaldi ki kirliligi olsun" cumlesini akla getiren konudur.
"zaten topu topu yedi tane nota var, isteseniz de müziği ne kadar farklı yapabilirsiniz ki" gibi bir cümle kurabilen birisinin verdiği kirliliktir. sanırım kendisi klasik müziği sadece charlie chaplin filmlerinde kullanılan soundtrack zannediyor. ah serdarım vah serdarım.
+ abi türk popunda serdar ortaç kirliliği beni çok bunalttı ya.
- ben de onu diyorum oğlum saçma sapan sözleri var şarkılarının.
+ di mi abi? binlerce dansöz var yani onları çıkarsalar ya piyasaya?
- yok lan ne dansözü ehehehe...
+ (telefon çalar) paron abi lafını balla kestim... naber karabiberim? (konuşmayı bitir) buyur abi ne diyodun?
- diyorum ki bize özgün sözlerle uygun ritmi harmanlayacak biri lazım... hayırdır osman fena oldun? nooldu olm?
+ ya sorma erkan abi işte anamı ağlatıyolar üç kuruş pahasına? hayat beni neden yoruyosun?
- nasıl bi konuşmadır olm bu?
+ abi bi maruzatım vardı.
- buyur?
+ melek misin gümüş söğüt dalı mı?
- hasbinallahü...
müzik yaptığını zannneden fakat müziğine sadece "tını" diyebileceğimiz , adaş olması hasebebiyle nefret ettiğimiz(kendi adıma konusuyorum),jopon tarzı kişilik...
aynı sözler-aynı müzik ve aynı kalitesizlik üçgenini "eller havaya" konseptinde birleştirebilen ender sanatçımız serdar ortaç'ın meydana çıkardığı kirliliktir. üstüne üstlük bir de dans etmektedir ki, hayır dans etmese neyse ama bir de dans ediyor, dans etmese yine anlaşılır da dans etmesi iyiden iyiye...
en az fatih ürek in bıyık bırakması * kadar kirli bir olaydır.
başımıza yaz günü kar yağdırtacak dereceye ulaşmış durum.
artık sabrımın sınırlarını zorlayan,hayatı sorgulamama neden olan manzaradır.