bugün

riyakarlığın dik alası.
yok arka tarafları kocaman, yok bıyıklı, yok tüylü, yok gemi çeker derken; türk erkeği gayet hoşuttur yermekten türk kızını. ama ne hikmetse bir çoğu gider yine türk kızı ile evlenir.

sorarım, tükürdüğünü yalamak değil de nedir bu?
büyük türk düşünürü sibel can ne demiş?
"büyük lokma ye ama
büyük söz konuşma"

bir de banu alkan var. neyse onu başka yerde yazarım.
dediğim gibi, beğenmeyen beğenmez.
ama beğenmeyip de türkle evlenen en adi şerefsiz düzenbazdır.
sözlükte yazmak kolay, erkekseniz yüzümüze söyleyin efenim.

o vakit süründüğünüz için yine bu başlıklarda ağlarsınız, biz yine arka tarafımızla güleriz size.
çok büyük olduğu için çok işlevli evet.
(bkz: caresizlik)
avustralya veya rusya tarafından tüm türk erkeklerine koşulsuz vize verilemdiği sürece gerçekleşmekte devam edecek olaydır.

ha ben din,dil,ırk yapmam evlilik konusuda zira hayat esra erol ile izdivaç değil ki, sıralayayım evleneceğim kadının özelliklerini.

edit: dikkat ettim, bizim türk kızları faşitliğe soyunmuşlar *

ne bu hiddet bu celal?
türk erkeğinin lütfuymuş. vay anasını be.
kendini fasulyeden nimetten sanmanın da bu kadarını ancak sanalda görürsünüz efenim.

çaresizlik değildir, evlenmek zorunda değilsiniz beyler. niye evleniyorsunuz ki?
bir elinizde itap okuyan kültürlü ruslar, diğer eliniz öhöhöhö yani evlenmeyi gerektirecek bir durum yok.
hani kadının anne olma isteği ağır basar da evlenir hiç olmadı, ama erkekte böyle bir dürtü yok.
erkekteki tek dürtü tohum bırakma dürtüsü, e insanlıktan nasibini almamış rus delisi erkeklerimiz de dürtüleriyle hareket ettiğine göre bu türün evlenmesi için geçerli bir neden yok.

onun yerine gençliğinizde çalışın para kazanın, geri kalan hayatınız boyunca düzenli "ihtiyaç" giderme servislerine başvurun. hem çeşit çeşit, dırdır yok. rahat edersiniz.

evlilik başka bişi. evliliğin tek manası düzenli ilişki değildir. uzaktan öyle görünüyo olabilir. ama değil. valla bak.

tekrar ediyorum.

türk kızının her santimetrekaresine laf saydırıp, onunla hayatını birleştiren adam apaçık haysiyetsizdir.
beğenmediğinle hayat mı geçer lan? manyak mısın? kimi kandırıyon?

o değil de kendi anana küfrediyosun haberin yok lan. oha be arkadaş.
(bkz: fedakar türk erkekleri)
kendilerini beğenecek bir tane bile rus bulamamış zavallı türk erkeğidir. çok acıklı ağlıcam lan.
bir zamanlar kendisi de bir turk kızı olmus olan anne tarafından yapılan baskının sonucu.

-ahmet evladım bu kadın kim?
+juli, anne. kendisi 3 universite bitirdi, ustune green card ı var.
-olmaz ahmet.
+neden anne?
-komsu teyzen necla ya soz verdim. onun kızıyla evlendiricem seni. hem lise mezunu eli yuzu duzgun yemegini pişirir arkanı toplar. o sana yemek yapar, sende onun icin kul kole olur her istedigini yapar butun cadılıklarına katlanır dırdırını dinler, baban gibi olup butun gun kahvehanede takılırsın.
+ama anne?
-sus dedim. hakkımı helal etmem.
günde bir kitap bitiren rus hatunla ne yapmayı bilemeyen heriflerin ( er kişi değil direk herif) zırvalamalarından başka bir bok değildir.
(bkz: öpünde başınıza koyun lan)
anası da zamanında türk kızıydı bu garibanların. yımırtadan çıkıp kabuğunu beğenmeyen civcivdir bunlar.
anneleri de eziyet olsun diye evlendirirler zaten, türk kadını değil mi, hepsi aynı.
(bkz: babama sordum sen yapma evlat dedi)
(bkz: yumurta kabuğundan çıkmış kabuğunu beğenmiyor)
çaresizlik lan başka birşey değil. bıngıl bıngıl rus, fin ya da çek hatunlarını istemez miyiz sanıyorsunuz ? en yakın sizsiniz. tek avantajınız bu. iyi de değerlendiriyorsunuz hani.
türk kızıyla evlenmeyi zerre hak etmeyen erkektir. abaza kalasıcadır.
(bkz: sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir)*
(bkz: eglenilecek kizlar var evlenilecek kizlar var)
(bkz: eh işte ye kanaat etmeyen şukelayı bulamaz)*
rusçanın zor bir dil olmasından ya da türk erkeklerinin üşengeçliğinden kaynaklanan hadisedir.
(bkz: baska otobusun kizlarini daha guzel sanmak)
(bkz: kenarda bulunsun)
bahtsız bedevinin çölde kutup ayısı tarafından becerilmesine eş değer durumdur.

(bkz: büyük konuşmak)
(bkz: rus kızı vardı da biz mi evlenmedik)
beğenmemek şeysinin lafta olduğuna işaret eder.

nedense herkes türk kızını beğenmediğini söyler, çirkin der, salak der, çekilmez der, der de der. ama bunları söyleyenler kendi sevgililerinden bahsederlerken, sanki dünya güzellik kraliçesinden, doğa üstü bir varlıktan, bir elften bahseder gibi bahsederler yeri geldiğinde. yok tatlılıkları, yok saçları, yok dudakları, yok şefkatli kolları vs. öv öv bitiremezler. anlatırlar da anlatırlar. şimdi bu insanların hepsinin mi sevgilileri yabancı uyruklu? hadi canım. hepsi iki yüzlü olmasın sakın.

"türk kızları" deyince dört nala savaşmaya gider gibi "allah allah allah!!" nidalarıyla başlıklara akın ederler, bombardımana tutarlar abuk sabuk entry'lerle, türk kızını yeren başlıklar açarlar. ancak "sevgili" içerikli başlıklar altında da kendi sevgililerini yüceltirler, böyle içerikli başlıklar açarlar bir taraftan da. yok şöyle seviştim, yok şöyle tatlı uyuyordu, yok şöyle ateşliydi, sevecendi, güzeldi, saçlarını bir savurdu, gözlerini gözlerime bir çevirdi gözüm döndü, eski sevgilim taş olmuş çok üzüldüm, aşkıyla yandım, içtim içtim sıçtım onun yüzünden, ona sarılarak uyumak cennet gibi vs. vs. gibi şeyler zırvalarlar. anlaşılmaz insanlardır gerçekten.

beğenmiyorsan ne diye sarılıp uyuyunca cennette olursun? saçlarını savurunca kalbinden vurulursun? aşkıyla yanıp yanıp tutuşursun, karşılık bulamayınca da içer içer ağlarsın? sonra melankolik takılırsın orda burda. aşk şiirleri yazarsın kaka türk kızına. allah akıl fikir versin ne diyelim.
an itibariyle sol frame de kendini açıklayan başlıktır.

turk kizini begenmeyip turk kiziyla evlenmek (31)den iyidir mantığıyla..
tilkinin kürkçü dükkanına geri dönmesi demektir.