bugün

ing : orkinos balığı.
bir yazar.

--spoiler--

tunny

(#22468631) lan seni ben varya umumi tualete sokar yedi ceddine tecavüz ederim haa gavat oğlu gavat saçma olan senin gibi angutun buraya alınması küfür etmiyorum kazanıcam günahı hak etmessin şerefsizin oğlu
cevap yaz | geçmiş | sil | engelle | x | 06.01.2014 00:22

--spoiler--
küfürbaz ve torpilli yazarımsıdır. sen yazar isen ben değilim panpa.
şansın bölesi orkinos balığı demek olduğunu bilmiodum. ben sanıyodum hiç bi nalamı olmayan bi söz hemen değiştirmem lazım bunu bu gün yazar oldum h.geldin demediniz ama ben hoş bulduk diyorum bu arada taffy2g ye de kıl oldum şikayet mi etmiş beni ederse etsin hak etti söylediğim sözleri ona bi söz daha dicem bir yerde okudum duygularınızla ekmek paranızla dalga geçen insanalar gözümün önünde cayır cayır yansa ellerim taş olsun ki bir damla su atmam beddua etmeyi sevmem ama kendine hoca diyen fetullah ediosa biz de ederiz cayır cayır yan ki üstüne 1 damla su atan olması
torpil falan yok canım ne torpili ben da siteyi kullanmayı doğru düzgün bilmiyorum bu arada cahil insan bilmediğin kelimeleri kullanma panpa dediğine göre kızsın bunu var sayıyorum önce panpanın ne anlama geldiğini öğren.