bugün

maalesef gittiği takımı kurutmaktadır son yıllarda.middlesbrough ile küme düştükten sonra stoke city'e geçmiş,stoke küme düşme potasına inerken kendisini wolfsburg'a kiralamıştır,wolfsburg şampiyon olduğu sezonun ertesinde beklenmedik şekilde kötü oynamaktadır,tuncay az süre almaktadır ve takım küme düşmek üzeredir,neyse ki düşmezler ama felix magath ile tuncay ters düşer,'mcclaren beni beğenmişti ama yeni hoca beni oynatmadı' der tuncay,yeni sezonda bolton'a transfer olmuştur.ammavelakin bolton ligin dibinden bir türlü kurtulamaz.sezon bitimine 5 maçları kala sondan ikinci sıradadırlar.

ben tuncay ingiltere'ye giderken 'burada kral olacakken orada sürünmeye gidiyor' diyenlere hiç katılmadım.premier lig gibi bana göre dünyanın en iyi,la liga ile birlikte en iyi iki ligden biri olduğu tartışma götürmeyen bir ligde oynamak her futbolcuya nasip olmaz.evet boro iyi bir takım değildi ama iyi bir oyuncu hangi takımda olursa olsun kendini gösterebilir.bakın wigan'da oynayan moses'a,ya da wigan'dan aston villa'ya geçen rodallega'ya.

ne olursa olsun işler onun için kötü gitmiş bile olsa iki ayrı ligde oynadı,hala ingiltere'de mücadele ediyor.ve bunları doğru düzgün bir altyapı eğitimi olmadan,tırnaklarıyla kazıyarak başardı.ingiltere'ye gittiğinde gelişmek için çok geçti,genç yaşında ingiltere ligine gelip oyunlarını birkaç seviye yükselten oyuncular gibi olamadı ama kendisine iyi ya da kötü bir yer edindi.sırf bunun için bile saygıyı haketmektedir.
tümer metin'in dediğine göre ingiltere'de çok mutluymuş.
bir rivayete göre ingiltere'de çok hüzünlüymüş.
bir rivayete göre gittiği her takım küme düşüyormuş.
Bir rivayete gore ingiletere de bağlama sanatcısı olmus.
bir rivayete göre ingiltere'de saçlarını kestirip, al yanaklarını aldıran ve düzgün bir iş aramaya başlayan eski futbolcu.
bir rivayete göre ingiltere'de birçok rivayete konu olmuştur.
ölmemiş futbolcudur. üzülmeyin.
Fenerbahçe'den sonra gittiği takımlar hep küme düşmeme mücadelesine giren futbolcu. Takımların kötülüğünü iyiliğini tartışmıyorum da 2-3 sene önce şampiyon olan Wolfsburg bile bu sene zor günler geçirdi. Ramseyvari bir laneti olabilir kendisinin bilemedim.

edit: bolton'da düştü düşecek. Gezegendeki ilk gemiye binip çek git.
biri middlesbrough, biri de bolton formasıyla iki kere premier ligden düşmüştür.
Böyle giderse sınırdışı edilmesi yakın futbolcu. Ne o lan her gittiğin takım küme mi düşer.
Ozlenedir. Ayrıca cenabet olma olasılığı yüksektir.
yılmaz vural ın premier lig deki futbolcu şubesi.
premier lig ile türk ligi arasındaki kalite farkını gösteren futbolcu.
fenerbahçe'ye geri dönmesi an meselesi olan futbolcudur.
yanına serhat akın'ı da alıp fenerbahçe'ye dönecek futbolcu.
lefter'i diriltecekmiş.
okeye dönmesi an meselesi olan futbolcu.
Taşlamak lazım.
şikeden dolayı düşürülemeyen fenerbahçe'yi transfer olup düşürebilecek yegane güçtür..
yurtdışında sürüneceğine fenerbahçe'ye gelmesini istediğimiz adamdır. tabi bonservis bedeli gerekiyorsa sikime kadar yolu vardır.
maşallah dediği 7 gün yaşayan şanssız topçu. ülkemize dönmesi an meselesidir.
Gittiği her takımda yedek oturan, son iki takımı da küme düşen talihsiz futbolcu.

(bkz: middlesborough)
(bkz: bolton)
son hedefi fener.. ajan olarak sızıp tüpçünün yapamadığını yapıp

feneri düşürüp,avrupada türkiyenin onurunu kurtaracak olan hindi babası..
revivo ve van hooijdonk ile beraber dönecek olan sünger.
görsel