bugün

devleti dolandıranlardan biri.

http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=540639

(fotoğrafa dikkat)
(bkz: yaraya tuz bastım)
geçmişiyle dünya kadar içinde çelişki barındıran ve sürekli üstünü kapatmaya çalışan, güzelim cumhuriyet mitinglerinde boy göstererek gerek konuşmasıyla, gerekse tavrıyla mitinglerin kalitesini düşüren bir insanı hala alkışlayanlar var bu ülkede.
(bkz: kimsin sen)
(bkz: dün neydin bugün ne oldun)
boşbakan'ın, hakkında açtığı tüm davaları kazanmış olan alnı ak gazeteci. netekim mitinglerde soktuğu laflar da sansürlenmiş, hiçbir yayın organında yer etmemiştir. ali dibo'lardan, milyar dolarlık dış borçtan ve boşbakan'ın hakkında savcılıkça açılmış davalardan bahsediyor olmasından olsa gerek, sansür uygulanmış ardından da demokrasi tanımlaması yapılmıştır.

şehit kanıyla kazanılmış vatanı, çıkarrtıkları yasayla yabancılara satan sözde türkiye sevdalısı, şehit düşmanı güruha az bile söylemiştir.

sevmeyeni kadar seveni de çoktur. sevmeyenleri, daha bir kere bile ne yazdığını okumamıştır, ne konuştuğunu duymamıştır çünkü meşhur demokrasi papağanı partileri sansürcüdür.

"kasımpaşalı sözü" vererek ilk vaat olarak "dokunulmazlıkları allahın izniyle kaldıracağız" diyerek milletten oy çalan ama hakkında tonla savcılık dosyası hazır beklediğinden olsa gerek gerine gerine gaza gelerek havasını attıkları 4,5 yıllık hükümetlerinde yapamadıklarını anayasa komisyonuna chp'liler "dokunulmazlık kaldırınsın" önerisiyle getirince bile hararetle karşı çıkmaları sütten çıkmış "ak" parti olmadıklarının göstergesidir.

her hafta başka bir dosyayla* yerin dibine sokmaktadır. hazımsızların gaza gelişi bundandır.
sevmeyeninin direk konuya girerek, "sevmiyorum", "savunacak tarafı yok" vb. örneklerle saldırdığı kişidir.

zaten rte kendisine davalar açmış ve kaybetmiştir. saldırılar gereksiz ve saçmadır.

illa saldıracaksan şundan şundan dolayı saldırıyorum demen lazım. yoksa sevmiyorum, yok chp başkan adayı demekle adamı karalayamazsın.
solun şevki yılmazı. beğeneni de olacaktır, beğenmeyeni de, kendisi için provakatör diyenler de olacaktır şovmen diyenler de, hakkında daha fazla şey yazmayı israf olarak görüyorum. izlemesi eğlenceli. hep söylerim; bu alemde bir yalçın küçük, bir okan bayülgen bir de tuncay özkan.
partisini chpnin emrine vermiş olduğunu düşündüğüm yaratık.
dünyanın en yüzeysel insanı. tavsiye ettiği 'şeyi' insan bi' okur be hey bayraklı bölücü...
http://www.samanyoluhaber...&hid=53695&sec=10
çakma millyetçi, şaibe küpü... yüzeyselin bir karış havada gideni... yoldaşından yediği sağlam ayarlar ahan da burada;
http://www.samanyoluhaber...&hid=54378&sec=10
şu chp nin hibe ettiği 4 milyon doların kime ait olduğu takıldı kafama, gazetecisi.
darbeci kenan evren'den zerre farkı olmayan zat. tuncay özkan'ın demokrasi , cumhuriyet, özgürlük gibi kavramlarla zerre ilgisi olmadığını düşünüyorum. önce evren'in ne yaptığını hatırlayalım. malum bu muhterem zat ülkedeki tüm solcuları işkence testinden geçirmiş ayrıca adaletli işkence yapıyorum'u göstermek için solcuların yanına bir miktar arkası olmayan gariban ülkücüyü de alarak işkence tezgahlarından geçirmişti. tabi islamcılara dokunmayıp bugün türkiye'yi sarmış olan tarikatlar, milli görüş çizgisinin önünü açmıştı. yani ülkeyi soldan sağdan kurtardım deyip hacılara, hocalara emanet etmişti. tuncay özkan'ın da bugün yapmak istediği farksız. sadece aktörler farklı. tuncay'da ülkeyi sömüren bir elden alıp başka bir ele teslim edeceklerden. bu tarz adamlar bugün en önde giden milliyetçi, yarın liberal , ertesi gün solcudur. başka örnekleri için
(bkz: ertugrul ozkok)
(bkz: fatih altaylı)
(bkz: guneri civaoglu)
(bkz: ve daha nicesi)
dün gece yayınlanan programında necmettin erbakanın milli görüş sözlerini sürekli "evet efendim, doğru efendim" diye onaylayan, faiz haramdır diyen hocaya "kesinlikle" diyerek oha dedirten adam.
kendisi çılgın bir türk' tür ve öyle olmaya devam edecektir. düzenlenmesinde büyük katkısının olduğu cumhuriyet mitinglerinde türk milletinin üzerinden ölü toprağını atmasında en önemli paya sahiptir.
seçim sonuçlarını yanındaki arkadaşlarına okutan adam.hala chp ile mhp milletvekili sayısını gecip akp'yi mecliste silebilir dedi.*

nedendir bilmem kanalturk ekranlarından seçim sonuçlarını izlemek ayrı bir zevk veriyor adama.
kanalturk'un reytingine tavan yaptıran kişi.
zira şu sıralar çok ciddi traji-komedi oynuyor.

çok başarılı buldum.
bu seçim sonuclarına karşın hala chp ile mhp deki yükselişe dikkat çeken ve insanların umutsuzluğa düşmemesi gerektiğini söyleyen yalan söylemeyi beceremeyen şovmen. kanal türk ü açıp kıvranmalarını izlemek insana gerçekten anlatılması zor bir zevk veriyor.
chp ve mhp nin oylarını bölen insanların başında gelen kişilik.

evet baykaldan da, bahçelinden de hiç hazzetmem ama en azından akp yi az sayıda tutacak konumda olan bir partinin oylarını bölmüştür. iyi nane yemiştir ne diyeyim.
umut insanı (!) hala umudunu kaybetmemis olması takdire şayandır *
ağladı ağlayacak
(bkz: secim sonuclarını kanalturk ten izlemek)

an itibariyle chp kan kaybediyor diyerek objektifliğini göstermiştir
(bkz: samimi itiraf)
körleştirici ulusalcılık paranoyası nın iktidarsız muhterisi, kötü televizyoncusu, başarısız politikacı;

kendisine inananların öz eleştiri yapması gereken fareli köyün beceriksiz kavalcısı *
tayyip'e şakşakçılık yapmadığı için gelecek 5 sene boyunca başına gelmeyecek hiç birşey kalmayacağının olasılığı yüksektir.
(bkz: dokunsan ağlayacak)
12 saat evvel savunduklarını, 12 saat sonra inkar edebilme kapasitesi hakkında üzerinde bilimsel inceleme yapıldığına inanılan kişi.
an itibari ile kanaltürk'te harika bir konuşma yapan kişidir.
hayatı boyu kendini parçalasa göremeyeceği takdiri, akp muhalefetinden sağladığı rantla edinmiş kişidir. akp binasının önündeki muhabirine "arkanda pek güzel bir resim var, kimin resmi o?" diye soru sorarak hem adamı dumura uğratan, hem izleyenleri tiksindiren ucuz şirinlikler yapan adamdır. paçasından samimiyetsizlik damlar. cumhuriyetin böyle adamlara ihtiyacı yoktur.
http://www.youtube.com/watch?v=8UBNyHrJlEw

http://www.youtube.com/watch?v=PYBDp62Xr8I

medyanın ne kadar kişiliksiz olduğunuzu ispatlayan haberci.