bugün

ttnetin olması gereken sloganıdır. ister 100mbit al ister 8 ister 1 fark etmiyor. yine yavaş yine yavaş kodumun interneti. bir de paralar basıp reklamlar yapmazlar mı adamı delirtirler.

(bkz: tamam sakinim)
bu da modemi;

görsel
yattığım yerden yetkililere sesleniyorum;
haram zehir zıkkım olsun lan verdiğim paralar..
(bkz: kendi paranla rezil olmak)
superonline fiber dururken uğraşılmaması gereken, saçma internettir kendileri.
Bakıyorsun sözleşmende 8gbit yazıyor, modemin bilmeneresinde 8gbit diyor faturanda 8 gbit yazıyor. Ama bağlantı 600 küsur mbit. Tanım olsa nolur olmasa nolur.
Kesinlikle kullanılması gereken slogan!
(bkz: ttnet aldatmacası)
@4 efendim sözleşmeye bakarsanız '' 8 mbit e kadar diyor yani allah ne verirse 1 2 3 4 ... ama 8 mbit garanti etmiyor. bu hızı görmek istiyorsan 100 tl gibi bi rakam ödemeniz gerek.
hem kaplumbağa hızında hem de iki de bir kesilen her şeyin mümkün olduğu bir lanettir bu. 2 günde bir aramak, önce modemi prizden çekip tekrar takmak, sonra arıza kaydı tutturmak ve modemle pcyi 24 saat açık tutmak gerekir. sonucunda aramaz sizi bu şeref yoksunları, kendi kendinize halledersiniz aradan iki gün geçmeden yine başlar aynı lanet. sana küfürler hazırladım ve söylüyorum ttnet.

edit: superonline fibere geçtim, kafam rahat. siz de kaçın kendinizi kurtarın.
fiber kablolu superonline varken ttnet kullanan kişinin internet hızıdır.
yarım saat beklenen videonun sadece 1 dakika izlemeye yetecek kadar dolmasına sebep olur.
(bkz: kuruş osman)
şu anda sahip olduğum internettir. kodumunun interneti 8 mbps diye aldık ttnet in kendi hız testinde 0.116 mpbs diye gösteriyor. başlarım böyle işe arkadaş. paramızla batıyoruz resmen. şu resmi yükleyene kadar 15 dk geçti. çevirmeli bağlantıları özlemeye başladım. en azından süper online ın o bağlanma sesi duyulduğundaki heyecan paha biçilemez.

http://galeri.uludagsozlu...C4%B1z%C4%B1nda-internet/
kanser eden, sabır taşı eden rezil internet. çare (bkz: superonline)
bize oruçdan daha çok sabrı öğreten olay.