bugün

çok sevdiğim, anime üstadı bir yazardı. gidişi hepimizi derinden yaraladı.
Makyaj yapan kızlarla zoru vardır.
görsel
sıcakkanlı ve eğlenceli yazar.
sözlükte essy'nin öz bacısı olmayan bir iki kadın yazardan biriydi şu ana kadar ama kendisini de kaybetmiş bulunmaktayız. maaşşallah essy'cimin sözlükte 980 tane falan öz bacısı var.

t: bir yazardır.
Yerim bu yazarı ya. Valla öz bacım sanki öyle bi sevgi. Sağ olsun yılların titanic seyredip seyredip ağlayan insanını tutup animeci yaptı. Önce Gifleriyle aşinalık yarattı sonra da film önerileriyle tam anime seven... Helal olsun ne diyim. Ki ben animeye çizgi film diyen biriydim.
Yaa yering bacımkomkom.

görsel
Çok tatlıdır. Keşke benim ayıcığım olsa.

görsel
adımın terme, soyadımın vezirköprü olduğunu ifşa ettiği için çaylak olan yazar. çaylaklığı bitmiş. inşallah bundan sonra kimseyi ifşa etmez de çaylak olmaz. *
fazla patlamış mısır yersen böyle olur.
(#40450703) yok artık, ifşadan dolayı çaylak olmuş.

ben şikayet etmedim. *
iyi çocuk iyi. devam böyle.
derdini kimseye anlatamamış yazar. en azından istikrarla sürdürdüğü hobileri var.
anime ve çizgi film arasındaki farkı bilmeyen trollerin eleştirdiği anime izlemeyi seven bir yazar.
Haikyuu!! Adlı animede uzun boylu file altı defans oyuncusu.
Etrafındaki saçma elemanlar olursa boş ve kendınden emin bakısları vardır.
Sari saclar ve gozluk.
Böyle bir p**** sitesi var la.
(bkz: #40370374) demek ki aynı düşünüyorsunuz tanışın bence iyi arkadaş olursunuz.

sözlükte benzer düşündüğü, hissettiği birileri olduğunu öğrendiğimiz yazar.
gizemli bir anime karakterinin sözlük kullanan hali olan yazar. şu yan profilden uzun uzun gösterilen, her cümleye "vataşiva..." (evet 'watashi wa' şeklinde yazılıyor biliyorum) diye başlayıp ağır ağır konuşan, hafifçe tebessüm ederek kayıplara karışan beyaz/gri saçlı gizemli karakterlerden bahsediyorum.

özel mesaj alımına kapalı olduğunu öğrendiğimde yatağımda ağladım. zira her yazdığına "kawaiii" tepkisini vermek güzel olabilirdi.

bir de mezeleri seviyor galiba. geçen gün masa donattı kendisine. canım çekti benim. affedemiyorum.

iyi yazmaları olsun.
kendisine özel mesaj atacakken yine yalnızca arkadaşlarından özel mesaj aldığını öğrendiğim kişilerden birisi.

madem öyle, özel mesaj atmayı düşünmeme sevk eden entrysine yorum yapayım dedim yoruma kapalı.

arkadaş ben cidden anlayamıyorum, nedir bu kadar kendini özel görme olayı? ne oluyor yani özel mesaj açık olunca? ne oluyor yani entryleriniz yoruma açık olunca? şahsen benim açık, her zaman da açık oldu. kendisini tanımıyorum, muhtemelen xx kromozomlu bir birey kendisi. yani benim anlamadığım, bir sözlük kullanıcısı xx kromozomlu ise, xy kromozomlular tarafından sürekli özel mesaj yoluyla taciz mi ediliyorlar? rahatsız mı ediliyorlar? nedir yani, gelen mesaja cevap vermezsin olur biter. cidden anlamlandıramıyorum bu olayı, egodan mıdır, eleştiriye kapalı olmaktan mıdır, kezbanlık mıdır, asosyallik midir nedir yani. neyse.

kendisine de söyleyeceğim şey çok önemli de değildi aslında. herhangi bir başlıkta girdiğim herhangi bir entrynin günler sonra hemen hemen aynısını yazmış, hatta video linki olarak da aynı linki kullanmış. kendisine de dostum tamam aynısını yazmışsın da bari linki değiştirseydin diye bir mesaj atacaktım he, öylesine yani.

neyse.

https://www.uludagsozluk.com/k/you-me-sex/@alfisti

https://www.uludagsozluk.com/k/you-me-sex/@tsukky
görsel

Edit : görsel
siz birbinize mi yürüyorsunuz lan.
bakın bi daha buraya yazarsam miksinler beni. yetti gari pis sözlük abazanları. doya doya nickaltı giremiyorum kızlara.. ay işte millete.
o kadar anime seven bi yazarki geçen kendisine cartoon camera uygulamasını önerdim. artık telefonunu vr gözlük gibi gözünün dibine getirip bakıyor etrafa. mutlu oldu garibim haliyle.
Nickini taşaki diye okuduğum yazar.
Tövbe estağfurullah.
Bunun nickini ne zaman görsem Aklıma "sus oglim tıskiyt" geliyor. Hayır ben (bkz: biga)lı adamım ne alaka lan?
kezbanın teki.

hadi şimdi grabs popcorn.

fight!
güncel Önemli Başlıklar