trabzonspor resmi ürünlerini satan mağaza.
mecidiyeköy şubesi açılmış olan mağaza.
(bkz: Gs store)
(bkz: kartal yuvası)
(bkz: fenerium)
trabzonspor büyüklüğüne yakışmayacak derecede kalitesiz çalışan mağazadır. ürünleri son derece basit ve rahatlıkla korsan üretimi gerçekleştirilebilecek malzemelerdir. hiç bir albenisi olmayan, klasik, düz çizgiler kullanılmış. eşofman, t-shirt, atkı, bere, aklınıza ne gelirse, hepsi böyle. "kulübe destek olalım" düşüncesi olmasa kimsenin rağbet etmeyeceğini düşünüyorum. hele bir avni aker stadı maketi yapılmış ki, kelimelerle anlatılamaz. sitede yapılan yorumlar da bu yazdıklarımı doğrular nitelikte. "gs store, fenerium, kartal yuvası ürünlerine bir bakın" diye tepki yağmış. ürünlerin kalitesiz olduğu da söyleniyor. ayrıca, şubelerinde durum nedir bilmiyorum fakat internet üzerinden satış yapılan site tam bir hayal kırıklığı. termin sürelerine riayet edilmiyor. kargoya verilen ürünler için kargo şirketi mng kargo yazılmış fakat kargo takip linki yurtiçi kargo sitesine yönlendiriyor. kargo takip numarası da verilmiyor, o ayrı mesele. kargo nerede bilinmiyor. kargo kutusundan çıkacak ürünlerin yırtık, kırık, bozuk olma olasılığına karşı yaşanan gerginlik de artıyor böylece. trabzonspor gibi büyük bir kulübün, önemli bir kolu olan mağazalarına acilen çeki düzen vermesi elzemdir.
çok pahalı.
diğer büyük kulüplere göre çok çok pahalı.
ürünleri ise giderek kötüleşmektedir.
bu tespitleri dikkatli bir alıcı olarak yaptım, her şeyden şikayetçi olan müşteri tipine gıcık olan biriyimdir bunu da belirteyim.
bugun bursa/nilüferde de şube açan trabzonspor lisansli ürünlerini satan mağaza. Trabzonlu kankamla gittik açılışa. Gayet hoş bi ortam olmasına karşın fiyatlar hayli uçuktu. Kısacasi iyi Yedik, içtik.
Koskoca izmir'de olmaması izmir ve egedeki karadenizlilere buyuk Ayıptır.