bugün

bu koduğumun hayvanı ilk olarak msn in yeni popüler olduğu zamanlarda girdi hayatıma. genciz tabi o zamanlar. çılgınız. virüs programı kullanmak diye bişi yok. hem yavaşlatıyor hem de ne gerek var ki düşüncesiyle kaldırdım bilgisayardan.

neyse sabah kalktım msndeki 12 saatlik mesaime başladım. sabah dediğim de öğlen 2 falan. tüm yurdum gençliğinin mesleği olmuş zaten. biraz zaman geçti bi baktım hiç muhabbetim olmayan sadece birbirimizi süs olarak eklediğimiz okuldaki kızdan ileti geldi. heyecanla açtım.

- seksi fotoğraflarımı görmek ister misin ? (peşine de fotoğraflarım adlı rarlı dosyayı atmış.)

görmek ? şaka mı lan. görmek ne kelime. kabul ettim dosyayı hemen. kıza da pek sallamıyorum havasıyla 'iyi peki bi bakim' diye cevap verdim. heyecanla dosyanın gelmesini bekliyorum. beklerken beyin fırtınası yapıyorum sürekli.

- sıkıştırmış oğlum fotoları acaba kaç tane vardır yaşadık yaşadık. fotolorı siktir et kız iş lan bariz iş. ne hınzır kızmış hiç de belli etmiyodu.

derken dosya geldi. bir hışımla rarlı dosyayı çıkartıp masa üstüne attım. hassiktirrr. devamını bilenler vardır aranızda. sırayla tek tek bütün msndeki online olan kişilere otomatik gönderiyo kendisini bu pezevenk at. aynı şekilde olması bitirdi beni. ne kadar akraba eş dost şu bu varsa alayına gönderdi aynı replikle. yarısı biliyomuş zaten olayı. diğer yarısı kahkaha eşliğinde seksi fotoğraflarımı görmek isterken aynen benim gibi güm.

geçen yine yedim bu ibneyi. tarzı değiştirmiş. geliştirmiş kendini. link olarak geliyo. rarlı dosya falan yok. virüs programı uyarmasına rağmen dalgınlıkla açtım ve kaleden içeri girdi pezevenk. halen bilgisayarda kendisi.

ama bi yakalarsam binicem üstüne vurucam kırbacı ağzına sıçıcam.