kızgın yazardır. coşamamanın ağırlığının yerini troll olmanın hafifliği alsın istemektedir.

(bkz: pissed off)
uludağsözlük ile alakalı yazar istatistiği yaptığında, troll denilen vatandaşların, "yazar" adı altında klavyeden boşalan kişilere nazaran daha zeki olduklarını anlayınca, ya da sözlük formatının troll yönünde ilerlediğini gözlemlediğinde bu ve benzeri yollara başvuran yazardır.

ünlü bir söylem vardır;

+ sözlük dedin forum çıktı

e adam format uyumlu yazmaya karar veriyor. maşşallah der, çekiliriz.
kötü yola düşecek olan yazardır.
(bkz: aklıma gelmedi değil)
(bkz: içimdeki troll)
cinnet hali. ya kendini sikeceksin o an, ya da troll olacaksın. ben kendimi sikmeye karar verdim, troll ne yav hiç.
iğrenç asosyal hayattan bıkmıştır. pencereden bakar dışarıda hafif yağmur vardır iğrenç göbeğine bakıp kendine söver. balkona çıkmıştır yağmur damlaları yüzüne çarparken annesini ne kadar sevmediğini hatırlar ve annesinden öç almak için kollarını açar, aya bakarak sövün anama diye bağırır ve küçük bir kız gibi odasına gidip yatağına yüz üstü uzanır ve ağlar yeni troll yavrucak sanırım böyledir.
Hayatının en uzun iki dakikasıdır zira tüm hayatı film şeridi gibi gözünün önünden geçer. Daha sonra bir mutanta dönüşüm evresi geçirerek troll oluverir.
zannımca her insanın içinde bulunan aykırı yönün kendini dışa vurma isteği ile oluşan güdü. kabul etmek lazım ki sözlük ortamının artık bir parçası olmuşlardır ve bunca renk içinde onlar da bir renktir: bok kahverengisi.
doğuştan gelebilen güdüdür. bazen sonradan da gelebilir. ama sonuçta güdüdür. o yüzden de "hoş geldin onbir ayın güdüsü" diyerek karşılanmalıdır içinden geçtiğimiz şu dinsel günlerde.
ilahi sinyallerin beyne beyne çakıldığı andır.

bir nur iner, ışıklar felan...
aydınlanmaya başladığı andır.
işe "falan" ya da "filan" olması gereken sözcüğe "felan" diyerek başlar.
Eksilerin cig gibi biriktigi andir.
sozlukten Siktirip gitmesi gereken andir. Normal yazardan troll olmaz, olanlarin halini goruyoruz, sağa sola biseyler fiskirtmaya çalisiyorlar.
ve cümbüş başlar...
sözlükte dönen ibneliklere uyanmıştır. o andan sonra uyku tutmaz artık.
yıl 2011 falan şike olayı patlak verdi. görsen deli gibi eksileniyorum. eski nickimi bilen bilir zaten "le ilkan" dedim koy götüne rahvan eksi 180 toplanmaz bu zamandan sonra deyip trollüğe başladım. sonra hesabı sildirdim geri geldim bu sefer modlar sildi falan. uğraşmayın. trollük kovulan modlar ve yetkililerin işi.
"oha. normal yazarlar mı var lan burda" dedirten sözlük ahalisi geyiği. la hele şu sol frame e bi bakın sizce burda normal yazar var mı?

her yer taksim herkes troll.
troll olmadığım için bilemeyeceğim fakat merak ettiğim o kritik andır. sevgili sözlük trollerinin açıklamalarını merakla bekliyoruz efendim.
Şu anda bana gelmiş olan istektir. Çok acayip bir şey lan normalde çok efendi bir insanım içimde tüm biriken puştlukları şu an yapasım var. Biri beni durdursun lan!
(bkz: içeri girdiğimde sözlüğü trollüyordu)
Gotlek bir istem. Troller orospu falandir. Yapmayin.
Kimseyi rahatsız etmemek açısından hesabımın fişini çekmemle sonuçlandırdığım ve sonlandıracağım durumdur. Derdim var dedim modlara uçurun hesabımı onaylıyorum peşinen...
bastırılması gereken istektir. sonra olan bize oluyor.