bugün

kızgın yazardır. coşamamanın ağırlığının yerini troll olmanın hafifliği alsın istemektedir.

(bkz: pissed off)
uludağsözlük ile alakalı yazar istatistiği yaptığında, troll denilen vatandaşların, "yazar" adı altında klavyeden boşalan kişilere nazaran daha zeki olduklarını anlayınca, ya da sözlük formatının troll yönünde ilerlediğini gözlemlediğinde bu ve benzeri yollara başvuran yazardır.

ünlü bir söylem vardır;

+ sözlük dedin forum çıktı

e adam format uyumlu yazmaya karar veriyor. maşşallah der, çekiliriz.
kötü yola düşecek olan yazardır.
(bkz: aklıma gelmedi değil)
(bkz: içimdeki troll)
cinnet hali. ya kendini sikeceksin o an, ya da troll olacaksın. ben kendimi sikmeye karar verdim, troll ne yav hiç.
iğrenç asosyal hayattan bıkmıştır. pencereden bakar dışarıda hafif yağmur vardır iğrenç göbeğine bakıp kendine söver. balkona çıkmıştır yağmur damlaları yüzüne çarparken annesini ne kadar sevmediğini hatırlar ve annesinden öç almak için kollarını açar, aya bakarak sövün anama diye bağırır ve küçük bir kız gibi odasına gidip yatağına yüz üstü uzanır ve ağlar yeni troll yavrucak sanırım böyledir.
Hayatının en uzun iki dakikasıdır zira tüm hayatı film şeridi gibi gözünün önünden geçer. Daha sonra bir mutanta dönüşüm evresi geçirerek troll oluverir.
zannımca her insanın içinde bulunan aykırı yönün kendini dışa vurma isteği ile oluşan güdü. kabul etmek lazım ki sözlük ortamının artık bir parçası olmuşlardır ve bunca renk içinde onlar da bir renktir: bok kahverengisi.
doğuştan gelebilen güdüdür. bazen sonradan da gelebilir. ama sonuçta güdüdür. o yüzden de "hoş geldin onbir ayın güdüsü" diyerek karşılanmalıdır içinden geçtiğimiz şu dinsel günlerde.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.