bugün

hiç çekilmez, düşman başına. bir insan düşünün ki sürekli kendine ilgi ve alaka bekliyor. her gün ilgileniyorsunuz, halini hatrını soruyorsunuz, derdini dinliyorsunuz. sonra bir gün de canınız sıkkın, haliyle ilgi ve alaka göstermiyorsunuz bu yaratığa, hemen tribe giriyor, surat asıyor, konuşmuyor. heralde, zat ı muhterem dünyanın sadece kendi için varolduğunu sanıyor. zihniyetini sikeyim arkadaş senin. ben senin götünü her daim kaldırmak zorunda mıyım? sikerim seni de zihniyetini de. ilk fırsatta satmayanı siksinler! üstelik adam öğretmen. yazık o çocuklara amk. zaten bu ingilizce hocalarına oldum olası ısınamadım. antin kuntin adamlar ya. amerikan uşağı seni!
sinir sahibi eder. ilgilenmeyin. nereye kadar trip yapacak? normal davranın. ne oldu canıım? iyi misin aaa vs demeyin. sakın sakın. günlük nasılsın muhabbetini yapın ve odanıza gidin, keyfinize bakın. dışarı çıkın arkadaşlarınızla. sümsük sümsük duran bu insan, hata ettiğinin farkına varır sonradan. bulaşmayın hiç.
henüz yeni olmasına rağmen bir tartışmadan sonra odasından çıkmayan, saçma sapan hareketlerle insanın canını sıkan kişidir.

ulan göt evde yoğurt olmasına rağmen yoğurt alıyorsun, yemek olmasına rağmen gidip başka yemek yapıyorsun, kuma mı aldım lan seni ben? benimle aynı evde yaşamaya dayanamıyorsan siktir git yolun açık. her şeye rağmen günaydın diyorum işe giderken, akşam geldiğimde halini hatrını soruyorum tek kelimelik cümleler kuruyorsun hala canımı sıkıyorsun. geçen gün zorunluluk yüzünden senden istediğim kemer var ya heh o kemer de götüne girsin!**
İlgilenmeyin, görmemezlikten gelin. Zamanla düzelecektir.