bugün

http://www.trek-turkey.com
bisiklet markası hakkında bilgi verilmiş.
aynı zamanda teledünya'da (uydunet) 191. kanalda çıkan sürekli dağcılık, dağ yürüyüşleri programları yayını yapan, güzel manzara görüntüleri aktaran kanaldır.
(bkz: 50 kuruş ver lan tirrek)
http://www.ekobilet.com adlı siteden rezervasyon yapılabilen bu rezervasyon 60 küsür ofisinden kesilen ucuza bilet bulunabilen TREK TURiZM özellikle öğrencilerin ve ekonomik seyehat etmek isteyenlerin seyahat başlangıç adresidir.
ing. uzun ve zor bir yolculuk yapmak.
(bkz: track)
harika yarış bisikletleri üreten bir bisiklet firması.
benim aklıma nedense 50krş ver trek geliyor ama duymuştum çok pahalı bir bisiklet.
2016 model madone ile diğerlerinden farkını tekrar ortaya koymuş bisiklet markası.

sınıfında kendisiyle yarışacak markalar cannondale ve giant'dır.

fx ve ds serisi iki bisikletine sahip olduktan sonra diğerlerine iki dakika binmek bile eziyet gibi gelmekte.
görsel
dünyanın en sağlam bisiklet markası denilebilir. 16 milyar gibi fiyatlara ulaşsa da kuş kadar hafif ama taş kadar sağlam karbon bir bisiklet için değer.

(bkz: session 8 8-9 9)
Rijitlik bakımında dünyanın en başarılı bisiklet kadrolarını yapan bir firmadır. Yol bisikletleri hakkında yorum yapamayacam ama dağ bisikletlerinde özellikle de 8000 serisi kadrosunda çıtayı aşan firma.
Amerikanın pazarlama harikalarından biri olan vasat bisiklet markası. Tıpkı Adidas'ın Nike'ın Türkiye pazarında tutunup Fransa'da tutunamaması gibi, Türk insanı da reklamı en çok yapılan en çok şişirilen malı alır; pahalıysa daha da kıymete biner; yere göğe sığdırılamaz. Sedona bile Trek'ten daha iyi bir markadır; en azından Türk markası...
kadrolarına ömür boyu garanti veren, aşmış bisiklet üreticisi firma.
Amerikan reklam ve pazarlama balonu. Kapitalist kültürün reklam düşkünlüğünün kanıtı. Fabrikasyon seri üretim yapan üreticiler arasında tartışmasız en başarılı ve çok satışı olanlardan biri ancak asla bir Steelman, bir Tommasini, bir Passoni ya da Look gibi büyülü kulvarda değil.