bugün

insanları seviyorum' un içeriğindeki bir çok gruptan biri. senin gibi, benim gibi, her hangi biri gibi insan.
travestileri seviyorum çünkü örnek alınacak bazı durumları var. örneğin hayat dolu ve şen şakrak olmalaları, kimseye aldırış etmeden yalnızca kendi hayatlarını yaşamaları ve çoğu zaman bir bayandan bile daha bakımlı olmarı. örnek almak gerek. tabi her şeyi değil.
travestileri sevdiğiniz kadar dindarları sevseydiniz türkiye böyle olmazdı dedirtir..
Nefret etmiyorum desek daha doğru olur. Genel olarak insanları seviyorum. Travestileride severim elbet ama o şekilde giyip öyle makyaj yapmazlarsa. O kıyafetler ve makyaj itici geliyor yoksa onun dışında bir sıkıntı yok.
bende seviyorum yaaaa. baksana şundaki tatlılığa.....

http://www.youtube.com/watch?v=jiBGwCIjQZo
laf cambazlığı yapmaktır.

trans birey kendini erkek ya da kadın hisseden insanları ve bu insanların kendi bedenlerini, ait oldukları cinsiyete dönüştürme sürecini ifade etmekte iken,

travesti diye tabir edilen insan tipi, seks işçiliği yapmak için kadın görünümüne giren eşcinsel erkekleri ifade eden bir tanımdır. (türkiye'de genel algı bu, klinik terimlerle kafa silkmeye gerek yok)

travestinin amacı zaten seks işçisi olmak, transeksüelin amacı ise kadın ya da erkek olmak.

bu bağlamda birileri orospuluk yapacak diye sevgi beslemek saçma.