bugün

özel mesajda gereken ilgi alakayı görmeyince dur lan şuna değişik yönden sarma yapayım düşüncesiyle bugünde bana saran seyyar kamil. benim etim karttır sana ağır gelir yiyemezsin yavrucum git kendi sikletindeki yazarlarla uğraş. canın sıkılıyorsa beni mahkemeye ver..

görsel
iki kere ihanet etti. ses çıkarmadım. iki kere olmadık şeyler yazdı. ses çıkarmadım. eee ama yeter artık !
bana güven ve sevgi konusunda cimri davranmayı öğretmiştir kendisi. ne çektiysem sevgi dolu kalbimden çektim zaten.

edit: ne olur ne olmaz donuza da ekleyeyim kendisini bir süreliğine. bu da ders olsun.
Ortalığı karıştıran koyu Kürtçü ırkcı faşist yazar.
Tanım : Türk düşmanı.
Harbi lan ben bunu Bi ara donuza atmıştım niye çıkardım ki.
görsel

Çokta şeyimde diyen yazar.

Tipitiplere bakar mısınız ?!. Midem bulandı.

Haysiyet önemli vesselam ...
hele hele haysiyet dersi verene bakın vesselam...
görsel
Frank travelaya mı soyunuyor iğrençsiniz ibneler.
Valla seviyorum bu elemani. Ne ise o. Gelsin de azicik kavga edelim hewalle.
(#44828002) erkeğin ırz düşmanı olanı olurda kadınların olmaz mı, sorusuna yanıt olan yazardır.
edit: bi de kürtçüdür. böylesi düşman başına dedirtir.
görsel
Gece gece ne prim yaptı. Bir yazar.
Sanırım kendine iyi bir montaj uzmanı bulmuş, senin mesajlarını ben telegram grubunda ifşa etmiştim, aradan bir yıl geçti şimdi paylaştığın şeylere kimin inanmasın bekliyorsun?

Komik gay seni.
Komik am☆alak beyanı.

Daha komiği ise eski karısıni elaleme peşkeş çekmesi.

Eee ne de olsa anadolu irfanından.

Ay yazik. Kimin milletindense.

Uğraştığım tipitiplere bak godd.
Sen de ortalığı karıştırma lan dildosu maaşı kadar olan topik.
Bir meriç ağlıyor sanke.

Ağlama duvarı değil burası yallah zeytinyağlı duvara.

Hade bayê.
ilk göz ağrımdır mesajlarıma şu sıra cevap vermese de seviyorumsudur.
tarih bir bilimdir ve somut bulgu ve belgelere dayanır.

şimdi, ben "anadolu en az 4500 yıllık türk yurdudur" şeklinde bir iddia ortaya atmışım ve bu iddiamı da onlarca kanıt ve görselle desteklemişim--->(#44404464)

bu arkadaş da benim iddiama şu yanıtı vermiş;

--spoiler--
doğru ya.
tarih sizden başladı.
mezopotamyadaki ve anadoludaki tüm uygarlıklar türk idi.
piramitleri de türkler yapmış diyola. mısır medeniyeti türk imiş.
hatta ve hattaaa roma ve türevleri ile amerikan uygarlıkları da türkmüş.
adem ile nuh peygamberler de türk imiş.
--spoiler--

ulan benim yazdığım yazıda, "mezopotamya ve anadolu'daki tüm uygarlıklar türk idi" lafı geçiyor mu?
"piramitleri türkler yapmış" yazıyor mu?
"adem ve nuh türkmüş" diyor mu?

o millete peşkeş çekmeye çalıştığın organından bir şeyler uydurup aklın sıra benim üzerimden prim yapmaya çalışıyor ama rezil oluyorsun.

varsa somut bilgin, belgen koyarsın ortaya, ama sende ne okuma alışkanlığı var, ne yazma, yazdıklarının da alayı copy paste şeyler.

bir insana eleştiri yapacaksan da haklı bir eleştiri yapacaksın, senin bu yaptığın gerizekalılıktan başka bir şey değil.

seni defalarca rezil ettim, ama sende yüz surat, utanma yok ki anlayıp ar edecek...
Türkçü sayfalardan görseller araklayıp copy paste yaparak.

Auvvvlar bunlar bizim eserlerimiss demek ne komike.

Duvar resimleri, antik şehirler onlar bunlar vs... dünya tarihini anlatan nice kaynaklarda türkler yapmişla diye tabir edilmemiştir.

Tarafli kaynakları öne sürüp medeniyet bizden başladı auvvvv demek te ne bilem.

Auuvvv.
an itibariyle tengirin asfalt makinesiyle üzerinden geçtiği yazar. yavrucum bu işler haber link başlıklarıyla yazarlık yaparak olmuyor beyinle tecrübe görmüş geçirmiş olmayla oluyor. herkese pislik atıp çamur atmayı artık bırak özüne dön veya bi inşaatta amelelik işi bul paranı kazan yolunu bul derim. bak aç kalsan kürtler sana zırnık koklatmaz hö völlah paramız yok derler amk..
2 haftalık donuz cezasını doldurmasının ardından şu anda donuzdan çıkardığım yazar. eğer yeni bir olumsuzluğunu görürsem yine donuza ekleyeceğim. şimdilik saygılar...
az önce nick başlığım altında hala kendisini savunmaya devam ettiği bir entrysine rastlasam da, kendisinden daha iyi ve olgun olduğumu göstermek amacıyla donuza eklememeye karar verdiğim yazardır. umarım eskisi gibi sağlıklı bir iletişimi zor da olsa kurarız. saygılar...
Doğridir.

Boyun kadar okumuşam ve izlemişem.

Bobişko dan kastim. Ups bobs meriçliği.

Zevalli. 》 zevalli olmasan paylaşmazsın burada.

----------

Not: lütfen akıl sağlığınıza dikkat edin. iyi beslenin ki zeki olasınız. Yoksa sonunuz şekil a'daki gibi olur. Yazik maalesef.
Bu bir kamu spotudur ! ...
Millete ahlak dersi verir ama bilmeyenler, görmeyenler için şunu paylaşayım.
https://galeri.uludagsozl...f-secret-moments-2163475/

Not:bi de kürtçüdür.
Şantiye çaycısının hesaplarından biridir.
Ücretsiz trollük dersi verecek olan yazar.

Ama sana pareyle. Ahaha.

kezbanlarla evli olan kocişlerle işim olmaz.

Adioosê.