insanları aptal yerine koymaya çalışan bir yazarın Sahtekarlığıdır.
görsel

Bu fotoğraf sana ait değil.
Sana aitse yaz nickini bir kağıda görelim.

Sahtekar seni.
Bu sahtekarla ups boobs u kiyaslamayin sakın.

https://m.uludagsozluk.com/e/42310352/

Nihayet sahtekar olduğunu kendi itiraf etmiştir.

Zaten kimse sana inanmadı ki velet.
Sahtekarlık falan tamam da. Senin de azgın olduğun apacık ortada. ikide bir isim isteyip durman ne kadar azgın sapık olduğunu kanıtladı. Yazık ya. Kıyamam.
kadın taklidi yapıp komik olduğunu sanan topun önde gidenidir. işin komik tarafı bu ibneyi kadın sanıp yürüyenler olmuş. hahaha olaya bak lan.
Bir kız neden öncesinde "mr muck" diye nick alır ?
traveler of secret moments nickli yazara bir uyarı yapma nedenidir.
bu nalet pasif yazarın sözlükte ben kadınım diye dolandığı kız kanka yaptıği sözlük erkekleri daha doğrusu abazalarının da buba yürüdüğünü hatırlarım

eşcinsel olması veya olmaması yada cinsiyeti beni alakadar etmez ama gay bir erkek olarak burada kadın taklidi yapması insanların duygularıyla oynaması tam bir rezillikti

askere giderken ifşa etti kendini de herkes öğrendi gerçeği yoksa bu oyun böyle sürüp giderdi.
Olmayan sahtekarliktir. Yabmaz benim nonoşum öyle şey, gormuyormusunuz hergun akepeli başlıklar açıyo, swh peehh diyo, hatta geçen çocuğuna oruş tutturanlari ifşa edip , yuhh beee şeklinde bı tanim yabarak inanılmaz bir habercilik örmeyi gostertmisti ışıklı sözlüyümüzde olay olmuştu.

Demek istediyim sahtekarlik felan yabmaz benim topitopum hem akepeli mi ki ayol bu nonos, deyil. Yabtiysa da bı bildiyi vardır, nokta. Swh. Pehhh!!!???