1. 1.
  niall maccormick in 2005 yılında yaptığı kenyalı,amerikalı,rus,meksikalı,hintli karakterleri buluşturduğu izlenesi film.aids in ne menem bir şey olduğunu sağlam bir senaryoyla çok da akıcı bir şekilde anlatan güzel film.
  ... sayid jarrah
 2. 2.
  sıkıcı film. çünkü gerçek hayata çok yakın fakat kültürümüzden uzak yaklaşımı olan konusuyla sanat gözlüğüyle bakılması gereken yapıt. oyuncular çok iyi seçilmiş ve senaryonun hakkını veriyor. özellikle tatjana* saf görünmesine rağmen içinde taşıdığı mikrobu bilmiyor; daha doğrusu kendini bilmiyor. yani izlerken ağzınız sulanıyor o beyaz donu göründüğünde fakat atın ölümüm arpadan olsun diyemiyorsunuz.
  filmde dikkati çeken bir nokta da aldatılan ve haksızlığa uğrayan kişilerin acılarını yanlış yollarda daha büyük acılara katmalarıdır. özellikle asha ve tatjana karşılaştıkları durum karşısında en dibe batıyorlar. diğer taraftan Champinon ve matthew de karşı cinse karşı çok hassas(!) olmalarına karşın ilk birlikteliklerinde hiv kapabiliyorlar. filmin sonunda her karakter yeni partnerler buluyor. senaryo aslında tahmin edilmeyecek çok ahım-şahım birşey değil fakat oyuncu seçimi ve işlenişi bakımından izlenilebilir bir film özelliği de taşıyor.
  ... scarface
 3. 3.
  almanya menseili yayınevi.
  ... wtasyh
 4. 4.
  durmadan geçmek.
  ... turkof
 5. 5.
  2012 yapımı antonio negret filmi.

  sıradan konusunu ve kötü oyunculuklarını sineye çekerek, "belki sonunda ilginç bişey olur" diyerek sonuna kadar izlediğim, ama sonunda daha da hayal kırıklığına uğradığım saçma sapan film. neyse ki film bittikten hemen sonra galatasaray maçı vardı da hemen unuttum..

  puan olarak 3/10 hakkıdır.
  ... yen dedi yendin
 6. 6.
  astrolojide, horoskop'un o an ki gezegen konumları ile etkileşimini anlatmak icin kullanılan kelime.
  ... hasmet ibriktaroglu
 7. 7.
  2018 yapımı christian petzold filmi,

  Nazi zulmünden kaçarak fransa'ya giden yazarın kurtuluş mücadelesine dair yaşadıkları ve daha fazlası

  kaçırılmaması gereken ödüllük yapımdır kanımca.
  ... laylaylomlalaylaay