1. 1.
  bakın dikkatinizi çekerim trafiğin sıkışması değil, kodumun trafiği zaten istanbul'da artık her allah'In günü her yerde sıkışık. bahsi geçen durum trafikte sıkışmak, yani çişin gelmesi. bir de trafiğin açılmamasının sidik kesesinin patlaması endişesiyle birleşmesinden böbrekler beşinci vites çalışırsa durum vahimdir. kese patlayacak gibi olur trafik açılmaz bir türlü.

  ayıptır söylemesi dün kartal'dan geliyorum arabayla. köprüye 12 km kala filan trafik başladı. 12 km lan on ikiiiii. ben de sıkıştım. köprüye tam bir saatte ulaştım ama kese de doldu maşallah, hayatımda hiç sıkışmadığım kadar sıkıştım, acayip fena oldum lan köprünün ortasında durup boğaza işeyecektim az kalsın. devam edeyim dedim ama baktım kese elden gidiyor halıcıoğlunda durdum bir kahvede işedim ayıptır söylemesi.
  -3 ... laz pacino
 2. 2.
  eğer ki küçük değil de büyük sıkışmışsanız işiniz daha da zordur. sürekli aklınız oraya gider. yaptım yapacağım durumu yaşarsınız. otobüsteyseniz diğer yolcularını düşünürsünüz. şimdi ben yaparsam bu yaşlı teyze, bu minik yavru, şu taş hatun hakkımda ne düşünür diye kendi kendinize sorup durursunuz. genel olarak da pek yapmazsınız altınıza.
  ... arabaciarabayatasget