bugün

2 saniye fark ile gideceği yere ışınlanacağını sanan insandır.
Büyük ihtimalle taksi veya dolmuş şoförüdür. Özellikle istanbul gibi şehirlerde trafiğin seri akmamasına saniye tahammülü olmayanların işidir.
yavaşlaması için yanan sarıda yavaşlamayarak birgün ölecek insan.
bir an önce eve gidip "bicamalarını" giymez ve çekirdeğini çitlemezse öleceğini düşünen kişidir.
önde duran arabanın sürücüsü kadınsa normalde bastığının 2 katı kadar kornaya basan kendini bilmez vatandaştır ötesi yok.
%99 türktür.
hele bir de ışık sarıdan kırmızıya geçerken basanları var düşman başına.
kaza olmadan önce korna yerine frene basmayan insandır.
kırmızı ışık yanarken eli kornada bekleyendir.
sabırsız ibnenin tekidir. gözü işte, eli oynaştadır.
Sarı yanınca otomatik korna sesi veren trafik lambaları icat olduğunda, korna basma eyleminden kurtulacak insandır.
8 aylik dogan birisi olarak diyorum ki, dunyada 2 tip insan sikme hakkin var deseler bi bunlari sikerim ikinci de olur olmaz kardesim diye hitap edenleri.
elimde olsa tum arabalardan kornalari sokerim arabayi da lastikten yaparim , carpinca lunapark gibi olsun amk.
sabirsiz anlayissiz empati bilmeyen arabasi olan beyni ve saygisi olmayan insanlardir.
götün tekidir.
gereksiz bi acelesi vardir.
En çok küfür yiyen sürücüdür, Kornaya basılmış olursa ki oluyor daha yavaş hareket edilir ki sinir olsun.
tabakhaneye bok yetiştiren vatandaştır kendisi.
Yavşağin onde koşup bayrak tutanidir. Sanki o kornaya basinca ben roketi ateşleyeceğim.hasbînallahhhh
genelleme o ki istanbul plakalıdır.
hayatı doyasıya yaşamak istiyordur. 2 saniye kaybetmeye dayanamaz.
muhterem ailesi ve kendisinin bol bol kulakları çınlatılan insandır.
Aslinda vermek istedigi mesaj " Yuruyun amina koyayim " olmayan insan. Muhtemelen yesil isigi yakalayamayacak kadar arkalarda oldugundan kacirmamak icin " acele edin ipneler " demek istemektedir. Ben de boyle yapan adami islak odunla dovmek istiyorum ama icinde bulundugu psikolojiyi de anliyorum sanki. Ha bir de bunun sol seritte gotune yapisip sollama yaparken selektor yapan versiyonu var ki oylelerinin gotune islak odun girsin diyerek elit yorumlarimin sonuna ulasiyorum.
arabadan inip dövülesi insandır.
%100 iskandinavyalıdır.
izmirlidir.
Tehlikeli bir hareket.kazalara sebep olur.
güncel Önemli Başlıklar