bugün

futboldan sonsuza kadar men edilmesi gereken kitledir.

ulan şampiyonluk şansınız yok. bu sene fenerbahçe ile alakalı sizi ilgilendiren hiçbir şey yok. ilk maçta kadıköyde kazanmışsınız futbolcularınız kalecinizi havalara atıp tutmuş 40 bin kişi önünde en ufak bir olay yaşanmamış sağ salim uçağına binip dönmüş futbolcularınız. üstüne kadıköyden alkışlanarak uğurlanmış takımınız. daha birkaç hafta önce gs den kendi evinizde 5 yemişsiniz en ufak bir olay çıkartmamışsınız. bu maçı kazansanız prestijden başka bir şey elde edemeyeceksiniz ki kaybetmişsiniz. sizin derdiniz ne ki maç bitince sahaya inip futbolculara saldırıyorsunuz ? üstüne bir kamyonda dayak yediniz iyice rezil kepaze oldunuz.

tek bir sorum var ; değdi mi ? elinize ne geçti şimdi ? muhtemelen en az sezon sonuna kadar sahanız kapanacak yüzbinlerce dolar ceza yiyecek kulübünüz. değdi mi bu kadar pislik yapmanıza ve üstüne dayak yemenize..
stadyumdakiler için... yorum yapmayacağım, kusacağım geliyor denilecek kitle.
toplumun yaşadığı dejenerasyonun aynası.
fenerbahçeli futbolculara saldırdılar birde dayak yiyince ağlıyor başkanları bir adama 5 kişi giriyorlar diye. olum sen bıçakla adamın üzerine giderse 5 kişide girer 25 kişide.

görsel
trabzon sınırında fenerbahçe forması giyen iki savunmasız gence tehtitler savurdukları videodan sonra iyice tiksindim.incil görmüş egzorsist canavarı gibi oluyorlar.
holiganlık konusunda ne çarşı ne galatasaray ne de fenerbahçe taraftarı bu hamsilerin eline su dökemez.
sosyal medyada görüp tartıştığım salakların çoğu yine trabzon'dan. genelleme yapmak istemiyorum ama biri bana trabzonluyum dese anında uzaklaşırım. uğraşılmaz bu hamsilerle.
Bundan en çok trabzonspor zarar görür. Kendi bindiği dalı kesen magandalar.
(bkz: terörist)